Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proje önerileri
Merhabalar, burada güzel girişim yapan insan sayısı fazla wmaracında falan pek ipleyen olmuyor bu tarz mevzuları. Blog açmıştım bir ayda 20k Alexa yaptım hiçbir link girişi çıkışı olmadan fakat domaini reglediğim firmada giriş bilgilerimi unuttuğum için maalesef ki siteyi kapatma kararı aldım. Elinde güzel projeleri olup imkanı olmayan arkadaşlar varsa beraber güzel şeyler yapabiliriz. Domaini sunucusu her şeyi benden emek verilecek güzel proje önerileri olan var mı?
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 ayda alexa TR'de 20k yaptıysanız tebrik ederim ve incelemek isterim ?(*Emojiler soru işareti oluyor, emoji desteği yok.)

@#Raptor yetkin varsa @leojely'in url adreslerini gizleyebilir misin? Emek vermiş başkası kötü niyetli davranmasın... (Alttaki yorumda)

@leojely teşekkür ederim, sade ve güzel hazırlamışsın. Benden tavsiye istersen bir alanda özelleşmiş blog açabilirsin. Genel blog yerine ... Adsense kazancıda almış olursun, başarılar...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2021 Saat: 21:59)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 ayda alexa TR'de 20k yaptıysanız tebrik ederim ve incelemek isterim ?(*Emojiler soru işareti oluyor, emoji desteği yok.)
http://web.archive.org/web/20201219031746/https://beratka4p3.net/
Sitenin yedeğini alıp Google'da hakkındaki bütün her şeyi kaldırdım olur da yeni site açıp yedekten devam ederim diye.
https://i.hizliresim.com/TtdwZr.png
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
Ana sitesi blog olan, webmaster forumu kurulabilir aslında. Tabii ki detaylıca konuşmak da lazım... Blog yazarı kim(ler) olacak, forumdaki düzeni kim(ler) sağlayacak gibi. Öncelikle r10, wma gibi sitelerde bu projede gönüllü olmak isteyen kişilerle bir ekip oluşturulursa, biraz da reklam bütçesiyle gayet başarılı işler çıkarılabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2021 Saat: 23:38)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ana sitesi blog olan, webmaster forumu kurulabilir aslında. Tabii ki detaylıca konuşmak da lazım... Blog yazarı kim(ler) olacak, forumdaki düzeni kim(ler) sağlayacak gibi. Öncelikle r10, wma gibi sitelerde bu projede gönüllü olmak isteyen kişilerle bir ekip oluşturulursa, biraz da reklam bütçesiyle gayet başarılı işler çıkarılabilir.
Artık webmaster kategorisinde açılan sitelerden bence hayır gelmez. Ticaretin döndüğü başlı başına 2 site var kimse yönelip başka sitelerden dolandırılmak istemez. Son 1 yıldır dolandırıcı sayısı baya fazla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2021 Saat: 21:59)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Raptor yetkin varsa @leojely'in url adreslerini gizleyebilir misin? Emek vermiş başkası kötü niyetli davranmasın... (Alttaki yorumda)

Yetkim yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping