Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wordpress Film Dizi ve Anime Teması Önerileri
Merhaba merhaba evet yine ben. Sanırım bu gidişle son konuları açan tek kişi olacağım. Buralar ölmüş kalmış hiç post yok üzücü...

3- OzMovie V5 
Oz-Movie-V5.jpg
Kullanımı ve düzenlenmesi çok basit eskiden kalma bir tema. Bu temaya ufak tefek dokunuşlar yaparak dizi hali vermiştim. Dolayısıyla anime olarak kullanıyorduk. Temanın kendisi satıştan kaldırıldığı için piyasada artık ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bende şu an anime editli hali var. Satmayı doğru bulmadığım ve bedava da vermek istemediğim için paylaşımını yapmıyorum :) 

2- FilmMag
FilmMag-600x322.jpg

Tüm edit işlerine başlamamı sağlayan bir temadır kendisi. Oldukça şık ve sade olmasının yanı sıra renk seçimi ile insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Pek çok meta field özelliği var. Ufak tefek editlerle bir şaheser haline geliyor. Anlaşılan o ki yapımcıları temayı piyasadan çekmiş. Oysa yaptıkları en güzel temalardan birisiydi..

1- Sürpriz

Bu defa konuya yorum gelirse asıl postu açmamı sağlayan temayı cevap olarak yazacağım :) Öylece okuyup gitmek yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Movifox'u hiç bir şeye değişmem.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2021 Saat: 00:20)#Hill Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Movifox'u hiç bir şeye değişmem.

Evet sürpriz olan oydu :) Keremiya V5 de güzel aslında tabs ve nextpage ile çok iş görüyor. Keremiya yapıyor bu işi aga
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping