Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teşekkür
Star 
Merhabalar,
Yıl 2015, o tarihlerde çocuk sayılabilecek biri olan bir @AvanT2 var, o kayıt olduğu sitenin kendine çok şey katacağından haberi bile olmayan AvanT2.

İnternette gezinirken bulduğum bu platform, bana gerçekten çok şey kattı. Gerek dostluklar, gerek bilgiler vs. Tabii kötü zamanlarımız da olmadı mı? Oldu tabii ki.
O zamanlar araştırmayı seven bir çocuktum, yaşıtlarım dışarıda sokaktayken ben nasıl kendimi daha geliştirebilirim diye araştırırdım. Tabii sosyal hayatımdan da hiçbir zaman vazgeçmedim kendimi geliştireceğim diye. Bu aşırı olurdu.

İnternette gezinirken bu platformu buldum dediğim gibi, sonra araştırmaya başladım. "MyBB Nedir?" vs. derken buralara geldim. Şimdi ise kendimiz eklenti vs. geliştiriyoruz. İşe bak :)

Araştırmaya devam ettim, hatta bir çok 10tl forumunda yetkili olduğumu hatırlıyorum. O zamanki bilgilerimle bile insanlara yardımcı olmaya çalıştım. Hâlâ çalışıyorum tabii ki.

Sonrada forumda yetki muhabbeti döndüğünü duydum, dedim benim ne eksiğim var? Tabii o zamanlar çok eksiğim vardı, şimdi yok mu? Tabii ki var. Ama dediğim gibi araştırmaya/sorgulamaya devam.

Buradaki bir çok kişi bana daha erken dediler, haklıydılar tabii ki de. Ben de o zamanlar çocuk olduğum için uğraşacağım fazla bir şey yoktu, kendimi geliştirmeye çaba sarf ediyordum. Sonra, kendimi geliştirdiğimi düşündüm ve başvurdum. Bir süre sonra başvurum kabul edildi.

Çocukluk zamanlarımda yaptığım bazı davranışlar yüzünden siteden yasaklandığımı hatırlıyorum, hatta bir çok kez. "Bölüm Şefi" hatırladığım kadarıyla benim sahip olduğum ilk yetkiydi sitede.

İşte böyle ilerledi, fazla da değerli vaktinizi almak istemiyorum. sitede en yüksek rütbem hatırladığım kadarıyla AR-GE Ekibi Lideriydi.

Neyse, uzun lafın kısası bana çok şey kattı bu site, katmaya da devam ediyor diye düşünüyorum.

Teşekkürler.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vay be Arda seninde yolun düşmüş buralara geri.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeniden görmek güzel oldu :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
AvanT2 evet hatırlıyorum. Forumda yetkili olmak için 1-2 ay belki daha fazla mülakat sürecinde kaldığımız sıralar.
7-8 yılım forumculukla falan geçti baya emekler açılan forumlar kazanılan dostluklar. 10tl.net'de yol gösterici oldu 2013 2014 yıllarında fakat anlam veremediğim yetkili kadroları, ban sebepleri, forum kuralları vardı. Mesela senin ilk geldiğin dönemlerde forumdaki ekipleşmede yer alan insanlar yetkili oluyordu. Her zaman mevlana havasında takılan yönetim ekibinin aslında kul hakkı yediğinin açık göstergelerinden biridir bu ekipleşme olayına müdahale etmemeleri. Yetkili kişilere bekledikleri tavırla değil de kendi istedikleri tavırla konuştuğum için defalarca banlandım. Ayrıca bu forum asla kapatılmamalı. Kapatılacak olursa da yedekleri üyelerle paylaşılırsa iyi olur. Özel mesaj gibi şeylerin alınmasına gerek yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping