Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Mobil Uygulama | Flutter - Firebase - Firebase Messaging
Merhabalar, hoş geldiniz. Uzun zamandır bu sektördeyim ama daha yeni piyasaya giriyorum, bu yüzden ilk olarak kendimi tanıtmak isterim.

Ben kimim?
Ben Mehmet. Hayatını yazılıma adamış 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. 4 yıllık webmaster geçmişim var. 2 yıldır da mobil programlama alanında kendimi geliştiriyorum. Uzmanlıklarım zaten profilimde mevcut, incelemek isterseniz bakabilirsiniz.

Kendi çapımda geliştirmiş olduğum ve Google Play Store'da bulunan bir mobil uygulamam mevcut, tıklayarak görebilirsiniz. Yayınlamak için incelemede olan bir uygulamam da mevcut, yayınlandığında buraya referans olarak eklerim. Henüz piyasada pek iş yapmadığım için referans gösterebileceğim kişiler pek yok ama geliştirdiğim birkaç uygulamayı gösterebilirim.

Flutter ile android mobil uygulamalar geliştiriyorum.
  • Local (SQLite) veritabanı kullanarak internetli veya internetsiz olarak ister basit ister gelişmiş mobil uygulamalar geliştirebilirim. (En basit örnek olarak not tutma uygulaması)
  • Bulut (Firebase Cloud Firestore) veritabanı kullanarak internetli harika mobil uygulamalar geliştirebilirim. (En basit örnek olarak üyelik sistemi olan paylaşım uygulaması)
  • Geliştirdiğim mobil uygulamalara bildirim sistemi (Firebase Cloud Messaging) ekleyebilirim. Bu sayede mobil uygulamanızı kullanan herkese bildirim gönderebilirsiniz.
  • Geliştirdiğim mobil uygulamalara dinamik bildirim sistemi ekleyebilirim. Bu sayede mobil uygulamanızı kullanan ve belirli kişi veya kişilere bildirim gönderebilirsiniz.
İletişim için:
  • Özel Mesaj
  • Telegram: @mehmetext

1997048142.jpeg
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
2
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Potansiyelini doğru yerde kullanırsan emeğinin karşılığını alacaksın, ilgi ve disiplinle güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarıların devam etsin :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext
(06-01-2021 Saat: 15:58)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Potansiyelini doğru yerde kullanırsan emeğinin karşılığını alacaksın, ilgi ve disiplinle güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarıların devam etsin :)

O doğru yeri bulmaya çalışıyorum, umarım bulabilirim. İyi dileğin için teşekkür ederim :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazılım öğrenmenin önemi isimli konu. Neyse, çok başarılısın umarım daha da üstüne katıp üstüne konabileceğimiz bir şirket kurarsın :)
https://64.media.tumblr.com/49099fe58dd102ffbe75feda33004d18/a01643829299fd7f-98/s640x960/1f4c6a245165368d88ddb47a6df7ac0831de387a.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-01-2021 Saat: 18:43)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazılım öğrenmenin önemli isimli konu. Neyse, çok başarılısın umarım daha da üstüne katıp üstüne konabileceğimiz bir şirket kurarsınz :)
https://64.media.tumblr.com/49099fe58dd102ffbe75feda33004d18/a01643829299fd7f-98/s640x960/1f4c6a245165368d88ddb47a6df7ac0831de387a.jpg

Düşüncen için teşekkür ederim, şirket henüz zor iş :S
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping