Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl Biriyim ?
Eski konulara gözüm gitti açayım bakalım varsa birileri yazar :D
https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91220

@#JustWatch
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxYRw4TnRaKMvsd6FtW8jOQXyU6j5HxKwT7g&usqp=CAU
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Hoffa
(26-12-2020 Saat: 01:52)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxYRw4TnRaKMvsd6FtW8jOQXyU6j5HxKwT7g&usqp=CAU

<3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanal ortamda da olsa uzun zamandır tanıdığım birisin. Beraber birkaç işe de girişmiştik zamanında, güzel günlerdi :) Tam bir ekip üyesi-lideri olabilecek, girdiği işlerde azimli, başarıya aç bir tarzın var, bu çok güzel. Ahlaki açıdan da hiçbir sıkıntımız olmadı, güzel eğlendik zamanında :) Teşekkür ederim her şey için Mr. Shelby ...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
(29-12-2020 Saat: 13:36)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanal ortamda da olsa uzun zamandır tanıdığım birisin. Beraber birkaç işe de girişmiştik zamanında, güzel günlerdi :) Tam bir ekip üyesi-lideri olabilecek, girdiği işlerde azimli, başarıya aç bir tarzın var, bu çok güzel. Ahlaki açıdan da hiçbir sıkıntımız olmadı, güzel eğlendik zamanında :) Teşekkür ederim her şey için Mr. Shelby ...

Teşekkürler Bırt aynı duygular bende de var :). İnşallah her şey dilediğin gibi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
Samimisin, uzaktan da olsa iyiki tanışmışız. Gönderdiğin davetiye ile pek çok iş yaptım. Web sayfamı kurdum, adım attım... Çok pozitif katkın var hem bana, hemde buraya... Seviliyorsun <3
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
(02-01-2021 Saat: 00:32)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Samimisin, uzaktan da olsa iyiki tanışmışız. Gönderdiğin davetiye ile pek çok iş yaptım. Web sayfamı kurdum, adım attım... Çok pozitif katkın var hem bana, hemde buraya... Seviliyorsun <3

Teşekkürler yararım olduysa ne mutlu :D
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
Zamanında iş yapmış ve konuşmuş biri olarak, samimisin ve güvenilirsin. Kişiliğinden hiç şüphe etmedim İsmail
Ara
Cevapla PGM
(05-01-2021 Saat: 22:46)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zamanında iş yapmış ve konuşmuş biri olarak, samimisin ve güvenilirsin. Kişiliğinden hiç şüphe etmedim İsmail

Aynı şekilde Doğukan, inşallah iyi yerlere gelirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Pirate
Etiket yemişiz, anlatmak boynumuzun borcu oldu artık...

Eskiden farklı projelerimiz olması, o zaman ki ekip(?) liderimizin senin ile arasının pek iyi olmaması gibi sebeplerden geçmişte pek çok kez ayrı yola düşmüştük. Ve dünyanın en uzun küfrünü sana karşı etmiştim.

Bunları bir kenara alıp kişiliğine, karakterine baktığımda ise hiçbir sıkıntı göremiyorum. Yaptığımız çocukluklardan dolayı sürekli gereksiz kavgalar etmişiz. İyi bir insansın, öyle kalman umuduyla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform