Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkish Gamer Darking Theme Görüşler
Türkish Gamer  Darking Theme Görüşler
UMI.png
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: QuitterTR
Gayet güzel fakat Türkish değil Turkish .
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kötü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
LEŞŞŞ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir tema yapmadan önce yapılmış işleri yorumlayıp tartmanızı öneririm. Tabii ki aynısını yapın demiyorum fakat esinlenmek ve bakış açısı geliştirmek amacıyla iyi bir yöntem olabilir. Yaptığınız temada header kısmı belli belirsiz, kullandığınız materyallerin ise çözünürlüğü fazlasıyla düşük. Daha profesyonel işler için çalışmaya devam, elinize sağlık :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence ortada yapılmış bir emek varsa kötü yorumlanmamalı. demekki arkadaşın bir hedefi var o hedef noktasında ilerlemeye çalışıyor kötü yorum yaparak yararına değil aksine zararına arkadaşın morelini bozup daha bu işi yapmamasına teşvik etmek. bence kötü ve leşş yazmak yerine eksiklerini ve nerde neyi yapması ve nasıl bir eğitimle kendini geliştirebilceğini anlatmamız yardımcı olmanız gerekiyor. Ellerine sağlık kardeşim morelini motiveni bozmadan devam et başarıcaksın daha iyi bir sonuçla karşılaşacaksın böyle devam ederek kendin de başkası olaraktan yorumla bence ben nerde eksik yapmışım diye düşün bence çok iyi bir tasarımcı ve kodlayıcı olacağına inanıyorum asla pes etme kolay gelsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
biraz daha geliştirilebilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform