Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Monochrome" Illustration
Yorumlarınızı bekliyorum.
https://i.hizliresim.com/LOcCJt.png
@Hoffa @Time Traveler
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Time Traveler , Hoffa
Etiketlenmedik ancak yorumda bulunmak istiyorum. Güzel bir çalışma daha görüyorum. Yalnızca benim gördüğüm kadarı ile bireyin bulunduğu tabi zeminin arka kısmına da dağ siluetleri eklenip, zemin biraz perspektife alınarak bireyin etrafı da daha geniş ölçekten gösterilseydi yalnızlık duygusu da baskın olarak vurgulanabilirdi. Elinize sağlık :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
(09-12-2020 Saat: 10:39)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Etiketlenmedik ancak yorumda bulunmak istiyorum. Güzel bir çalışma daha görüyorum. Yalnızca benim gördüğüm kadarı ile bireyin bulunduğu tabi zeminin arka kısmına da dağ siluetleri eklenip, zemin biraz perspektife alınarak bireyin etrafı da daha geniş ölçekten gösterilseydi yalnızlık duygusu da baskın olarak vurgulanabilirdi. Elinize sağlık :)
Sonuçta çizim bana ait, her noktasında bir duygu/düşünce eklemeye çalıştım. Somut şeyler çizmekten uzağım yine de denedim. Yorumunuz için teşekkür ederim :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
(09-12-2020 Saat: 13:17)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-12-2020 Saat: 10:39)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Etiketlenmedik ancak yorumda bulunmak istiyorum. Güzel bir çalışma daha görüyorum. Yalnızca benim gördüğüm kadarı ile bireyin bulunduğu tabi zeminin arka kısmına da dağ siluetleri eklenip, zemin biraz perspektife alınarak bireyin etrafı da daha geniş ölçekten gösterilseydi yalnızlık duygusu da baskın olarak vurgulanabilirdi. Elinize sağlık :)
Sonuçta çizim bana ait, her noktasında bir duygu/düşünce eklemeye çalıştım. Somut şeyler çizmekten uzağım yine de denedim. Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Ben beğendim zaten yanlış anlaşılmasın keşke sizdeki yetkinliğe sahip olsam, aklıma gelen düşünceyi ifade ettim, başarılar... :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
(09-12-2020 Saat: 13:48)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-12-2020 Saat: 13:17)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben beğendim zaten yanlış anlaşılmasın keşke sizdeki yetkinliğe sahip olsam, aklıma gelen düşünceyi ifade ettim, başarılar... :)
Yok yok siz de yanlış anlamayın lütfen. Eleştiri yapılması beni daha da ileriye iter. Teknik açıdan yanlışlarımı öğrenmek adına paylaşım yapıyorum zaten. Tekrardan teşekkür ederim. :)
& digital artist
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Berat. Kendi çalışmalarına geçmene sevindim, birkaç tasarımında aynı konsept üzerinden gidiyordun bu farklı olmuş. Çalışmalarına baktığımda garip hissediyorum açıkçası düşündürüyor insanı; kaygı, mutsuzluk ve alttaki adamın kendini balondaki kişiye karşı küçük hissetmesi ve baskı düşüncelerini uyandırdı bence :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr , Hoffa
(10-12-2020 Saat: 12:10)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Berat. Kendi çalışmalarına geçmene sevindim, birkaç tasarımında aynı konsept üzerinden gidiyordun bu farklı olmuş. Çalışmalarına baktığımda garip hissediyorum açıkçası düşündürüyor insanı; kaygı, mutsuzluk ve alttaki adamın kendini balondaki kişiye karşı küçük hissetmesi ve baskı düşüncelerini uyandırdı bence :)
Aslında çok önceden burada paylaşmadığım çizimlerim ile kendi çalışmalarıma geçmiş bulundum. Sırayla atacağım. Teşekkür ederim :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Time Traveler
Time'ın dediklerine katılıyorum. Ayrıyeten şaka maka kendini çok geliştirdin. 10 saniye bakılıp geçilecek çalışmalar değil. Ben çok beğendim.
Ara
Cevapla PGM
(10-12-2020 Saat: 22:41)Hoffa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Time'ın dediklerine katılıyorum. Ayrıyeten şaka maka kendini çok geliştirdin. 10 saniye bakılıp geçilecek çalışmalar değil. Ben çok beğendim.
Teşekkür ederim :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping