Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Telefondaki morarma ve ekran kararması
Beyler bu sorun nasıl çözülür, sağ taraftaki siyahıyım olduğu yerde 1 ay kadar morluk vardı dün simsiyah oldu ve sonradan ekran bugün böyle mosmor oldu ne yapmam gerekiyor? Biri bataryadan diyor, biri ekrandan diyor, biri çıkıp mürekkebi akmış diyor, internette sıfırla felan deniyor ne yapabilirim yardımcı olabilecek varmı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://hizliresim.com/zOS9gE (telefonun resmi)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sıkıntı muhtemelen ekran filminde, aynı problemi j7 telefonumda da yaşamıştım.
Sorunun çözümü ise muhtemelen ekranın değiştirilmesi olacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oldukça belli değil mi? Ekran hasar almış, tamirlik bir durum yok. Yazılımsal bir durum hiç yok. Ekran değişmelisiniz.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında bir telefoncuya gitseydiniz de sorununuz halledilebilirdi. bir bilginiz olmadığına göre telefoncu değilsiniz ve eğer yeni bir telefon almayacaksanız zaten eninde sonunda gideceksiniz... değil mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bknz: https://youtu.be/SZztJoWpnFg
Belki yardımı olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz geç kalmışım ama yine de problemin kaynağı AMOLED ekranlardaki bir kronik sorun. Özellikle J7 serisinde görülüyor, yetkili serviste ekran değişimiyle sorun çözülebiliyor. Kendiniz anca ekranı değiştirebilirsiniz, mevcut ekran muhtemelen tamir olmaz diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2021 Saat: 15:50)googledoodletr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz geç kalmışım ama yine de problemin kaynağı AMOLED ekranlardaki bir kronik sorun. Özellikle J7 serisinde görülüyor, yetkili serviste ekran değişimiyle sorun çözülebiliyor. Kendiniz anca ekranı değiştirebilirsiniz, mevcut ekran muhtemelen tamir olmaz diye düşünüyorum.
Evet, J7 telefonlarda ekran konusunda kronik bir sorun var. Elimdeki telefon da J7 ve ekranını 1 hafta önce tam 4. kez değiştirdim... Aklı olan yeni telefon alsın, max 4 ayda bir bozulan ekrana her seferinde para vereceğinize taksitle yeni telefon alın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2021 Saat: 20:55)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-01-2021 Saat: 15:50)googledoodletr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz geç kalmışım ama yine de problemin kaynağı AMOLED ekranlardaki bir kronik sorun. Özellikle J7 serisinde görülüyor, yetkili serviste ekran değişimiyle sorun çözülebiliyor. Kendiniz anca ekranı değiştirebilirsiniz, mevcut ekran muhtemelen tamir olmaz diye düşünüyorum.
Evet, J7 telefonlarda ekran konusunda kronik bir sorun var. Elimdeki telefon da J7 ve ekranını 1 hafta önce tam 4. kez değiştirdim... Aklı olan yeni telefon alsın, max 4 ayda bir bozulan ekrana her seferinde para vereceğinize taksitle yeni telefon alın.
2 sene oldu alalı, artık üretilmiyor. Ama ne hikmetse benimki ekranı hariç sorun çıkarmadı, hor kullanmama rağmen. Bataryası da gayet iyi durumda. Samsung'un en iyi giriş seviyesindeki telefonuydu. Umarım A ve M serisi de böyle devam eder, A52 çıkarsa A52 almayı planlıyorum bakalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping