Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB MiveX Tema Çalışması 2020
yvSZ4v.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bir temanızda özgün olsun be?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2020 Saat: 19:37)temakodlayıcı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bir temanızda özgün olsun be?

Kıskançlık mı kokuyor ne :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2020 Saat: 19:58)© xLd^ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-11-2020 Saat: 19:37)temakodlayıcı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bir temanızda özgün olsun be?

Kıskançlık mı kokuyor ne :D
Ortada kalite yok bir şey yok her zaman gördüğümüz klasik netflix codepen.io'da bundan tonlarca var neyini kıskanıcam? gerçeği söyleyince bir yerin mi morarıyor ki kıskanıyor diyeceksin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ortada kalite olup olmaması seni ilgilendirmiyor ki bende sana demedim çalışmayı yorumla diye kalkmışsın kod bilgisi sıfır bir insansın baltalayıcı yorum yapıyorsun. Demek ki bir kıskançlık duymuşsun böyle bir yorum yapma gereksinimi olmuş herkes gibi bakıp geçebilirsin. Sende bir şey yap ki yorum yapınca arkasına sığınabilirsin. Yaşına veriyorum seni avel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2020 Saat: 02:08)© xLd^ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ortada kalite olup olmaması seni ilgilendirmiyor ki bende sana demedim çalışmayı yorumla diye kalkmışsın kod bilgisi sıfır bir insansın baltalayıcı yorum yapıyorsun. Demek ki bir kıskançlık duymuşsun böyle bir yorum yapma gereksinimi olmuş herkes gibi bakıp geçebilirsin. Sende bir şey yap ki yorum yapınca arkasına sığınabilirsin. Yaşına veriyorum seni avel
html kodlarıyla oynayıp filmler yerine $kategoricek yazınca kodır olunmuyor. Uğraştığım şeyler evelallah böyle ***** saçma işler değil yıl 2020 hala mybb denen sisteme tema kodlanıyor :D Senin 10 dakika uğraştığın tasarımı expressjs ile 1 dakikada yapar php html ile uğraşmam. işte burada ben değil sen avel oluyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2020 Saat: 04:41)temakodlayıcı Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-11-2020 Saat: 02:08)© xLd^ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ortada kalite olup olmaması seni ilgilendirmiyor ki bende sana demedim çalışmayı yorumla diye kalkmışsın kod bilgisi sıfır bir insansın baltalayıcı yorum yapıyorsun. Demek ki bir kıskançlık duymuşsun böyle bir yorum yapma gereksinimi olmuş herkes gibi bakıp geçebilirsin. Sende bir şey yap ki yorum yapınca arkasına sığınabilirsin. Yaşına veriyorum seni avel
html kodlarıyla oynayıp filmler yerine $kategoricek yazınca kodır olunmuyor. Uğraştığım şeyler evelallah böyle ***** saçma işler değil yıl 2020 hala mybb denen sisteme tema kodlanıyor :D Senin 10 dakika uğraştığın tasarımı expressjs ile 1 dakikada yapar php html ile uğraşmam. işte burada ben değil sen avel oluyorsun.
Yapar mısınız? Eğer 1 dk ise vaktinizi alacağını düşünmüyorum. Google Drive'a yüklerseniz link kırılmamış olur, bizden sonrakiler de kullanır. Bekliyorum. (!)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Yıl 2020 halan MyBB tema kodlanıyor deyip halen vaktini bir mybb forumunda geçiren bir insanın laflarına mı güveneyim yoksa yaptığın temayı expressjs ile 1 dakika da yaparım diyen bir klavye delikanlısına mı?? Hadi bi yapta bi görelim nasıl oluyor muş. Daha sen NPM kurmayı bilmezsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alex.
(29-11-2020 Saat: 10:34)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Yapar mısınız? Eğer 1 dk ise vaktinizi alacağını düşünmüyorum. Google Drive'a yüklerseniz link kırılmamış olur, bizden sonrakiler de kullanır. Bekliyorum. (!)

xD
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumları pek okumadım söylenmiştir muhtemelen ama Netflix gibi büyük bir firma sıkıntı çıkarmasın? Gerçekten bilmediğim için soruyorum. Başınızı ağrıtmaz umarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
(29-11-2020 Saat: 11:30)© xLd^ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yıl 2020 halan MyBB tema kodlanıyor deyip halen vaktini bir mybb forumunda geçiren bir insanın laflarına mı güveneyim yoksa yaptığın temayı expressjs ile 1 dakika da yaparım diyen bir klavye delikanlısına mı?? Hadi bi yapta bi görelim nasıl oluyor muş. Daha sen NPM kurmayı bilmezsin
npm kurmayı bilmezsin derken? sen npm'nin ne olduğunu biliyor musun? expressjs'nin npm ile çalıştığını biliyor musun? nodeman'ı biliyor musun? hadi güzel kardeşim çöplüğünde boğul
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ek olarak mybb forumda dolanıyor demiş sanki mybb olduğu için dolanıyoz * Kufur Etmek Yasaktır ! * kafa beyin yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya kardeş boş yapma hadi ya. 10 dakikada yaparım falan demişsin. Kodladığın temaları görmesek valla inanacağız. Ortada bir emek var beğen ya da beğenme ama şu üslubunu düzelt !
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2020 Saat: 03:38)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya kardeş boş yapma hadi ya. 10 dakikada yaparım falan demişsin. Kodladığın temaları görmesek valla inanacağız. Ortada bir emek var beğen ya da beğenme ama şu üslubunu düzelt !
milletin tasarımını çalıp parayla satmak ne zamandan beri emek oldu?
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping