Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[10tl Harici] Bilgisayar Hkk.
Merhaba Ben Uzaktaki babama bana bir bilgisayar alması için ikna ettim ve yaklaşık 5-6 ay önce aldı. fakat hiç memnun değilim.
özelliklerini herkese sorduğumda kazık fln diyor ne yapabilirim 2 tane satış sitesine koydum fakat tık yok

yaklaşık olarak beko dan 4500 TL'ye aldım kendisi All-in-one dedikleri laptop masaüstü gibi birşey.

buraya şimdi özelliklerini atıyorum ne yapabilirim bu bilgisayara yaşadığım yerde çok bilgisayarcı yok satabileceğim

Letgo Linki

Üstelik Ultra ayarlarda oynayabildiğim tek oyun GTA:SA oda 40 FPS

diyebilirsiniz bu ofis bilgisayarı fakat opera açarken olsun boş modda olsun cpu 20 den aşağı düşmüyor

Teknik Özellikler

İntel Core I3-8145U

İntel UHD Graphics 620

4 GB Ram

Windows 10 Home
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba, bilgisayar kullanma amacınız nedir? (Oyun, okul vb.)
Diyelim bunu sattınız sonrasında ne yapacaksınız?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nereden almış bunu bu fiyata yav.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: MMStheHoly
Oyun ve Okul diyelim

sonrasında ise toplama bilgisayar alacağım

(26-10-2020 Saat: 16:39)Hoffa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nereden almış bunu bu fiyata yav.

Beko dan almış üstelik bana bekodan attığı bilgilerle aynı değil bilgisayar ellerinde yokmuş bunu vermişler normalde i5 8.nesil amd ekran kartlı atmıştı fakat elime farklı geldi
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ekran kartı olmadığı için sorun çıkarıyor all in one pahalı olur normala göre ekran kartı olmuş olsaydı performans iyi olurdu ayrıca 4 artık yetersiz 8 gerekli RAMde
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anlık olarak 0 sayılacak bilgisayarı 4000 tl den 3500 e indirdim umarım alan çıkar
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alırken araştırsaydınız keşke. Oyun bilgisayarı değil bu tamamen word, excel gibi programlara odaklanmış kullanıcılar için. Gerçi 4GB ram yine kurtarmaz da..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2000'e satarsan şükret.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform