Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[10tl Harici] Forum Kurmak
Kod:
http://185.247.138.55
VDS'den Site Kurdum Domaine Daha Taşımadım Ve Forum kurmak istiyorum mybb 1824 kurdum fakat nasıl kuracağım hakkında hiçbir fikrim yok

403 - Forbidden: Access is denied. hatasını alıyorum /forum yapınca
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-10-2020 Saat: 01:39)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
http://185.247.138.55
VDS'den Site Kurdum Domaine Daha Taşımadım Ve Forum kurmak istiyorum mybb 1824 kurdum fakat nasıl kuracağım hakkında hiçbir fikrim yok

403 - Forbidden: Access is denied. hatasını alıyorum /forum yapınca
İzin yok diyor. 
80 portu açık mı?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
nasıl açabilirim
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
IIS ile işlem yapmayın. XAMPP veya benzeri programlar ile işlem yapın. Windows hizmetlerinden IIS kapatıp Xampp indirin ve kurun. Server doluysa anim veya admin olarak gelebilirim. Ben ayarlarım bütün site işlerini.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-10-2020 Saat: 18:32)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: nasıl açabilirim
windows üzerinde mybb kullanılmasını önerilmiyor zaten.

Kod:
https://community.mybb.com/thread-171408.html
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Windows'a MyBB kurma gibi bir olaya girme sakın :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hepinize yardımlarınız için IIS sildim Xampp ile kurdum

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki neden Windowsa forum kurmamı önermiyorsunuz?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-10-2020 Saat: 04:51)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki neden Windowsa forum kurmamı önermiyorsunuz?

Kendine güveniyorsanız kurabilirsiniz. Ama MyBB gibi forum sistemleri genellikle linux tabanlı işletim sistemlerinin kurulu olduğu serverlar için hazırlanıyor. Windows'ta uğraştırıcı olabilir ve bazı çözümü zor hatalar alabilirsiniz.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-10-2020 Saat: 14:26)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2020 Saat: 04:51)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki neden Windowsa forum kurmamı önermiyorsunuz?

Kendine güveniyorsanız kurabilirsiniz. Ama MyBB gibi forum sistemleri genellikle linux tabanlı işletim sistemlerinin kurulu olduğu serverlar için hazırlanıyor. Windows'ta uğraştırıcı olabilir ve bazı çözümü zor hatalar alabilirsiniz.
Hiçbir hata vermez, asp'ye kurmuyor yine PHP alt tabanına kuruyor. Linux'te direk siz site mi kuruyorsunuz apache yüklemeden? Windows'ta da o şekilde yükleniyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-10-2020 Saat: 15:45)temakodlayıcı Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hiçbir hata vermez, asp'ye kurmuyor yine PHP alt tabanına kuruyor. Linux'te direk siz site mi kuruyorsunuz apache yüklemeden? Windows'ta da o şekilde yükleniyor.

Apache Server kurmadan hiç bir siteyi çalıştıramazsınız zaten. Benim bahsettiğim olay farklı.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-10-2020 Saat: 15:48)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2020 Saat: 15:45)temakodlayıcı Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Apache Server kurmadan hiç bir siteyi çalıştıramazsınız zaten. Benim bahsettiğim olay farklı.
Ne gibi çözümü zor hatalar alabilir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping