Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net Üzerinden Açılan Forumdan Para kazanma
Arkadaşlar başlıkta belli  güzel trafiği olan bir forum sitemiz var diyelim bunun üzerinden adsenseden para kazanabilirmiyiz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adsense hesabınız mevcut ise deneyebilirsiniz, değil ise adsense alamazsınız.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adsense subdomaine izin vermiyor olması gerek en son politikası böyleydi.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2020 Saat: 00:51)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adsense subdomaine izin vermiyor olması gerek en son politikası böyleydi.

Onda bir sıkıntı olmuyor hocam
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
Test ettim adsense partneri olduğum için.
Sonuç: Alt domain'den önce 10tl.net domaini eklemenizi istiyor yani ekleyemezsiniz.
-
URL, geçerli bir üst düzey alan olmalıdır. Şunu mu girmek istediniz: http://10tl.net
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
(17-08-2020 Saat: 18:48)Treebzy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Test ettim adsense partneri olduğum için.
Sonuç: Alt domain'den önce 10tl.net domaini eklemenizi istiyor yani ekleyemezsiniz.
-
URL, geçerli bir üst düzey alan olmalıdır. Şunu mu girmek istediniz: http://10tl.net

Evet, ilk domain bize ait olduktan sonra sub ekleniyormuş, kendi hesabımda sub olunca oluyor demiştim.
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende bunu demiştim hesabınızı direk subdomain açılıp kabul görmüyor. Ana domain önce kabul edilmelidir.Aynı hesapta subdomain kullanılıyorsa eklenebiliyor. Yıllardır politikası böyle google'ın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
(18-08-2020 Saat: 00:33)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende bunu demiştim hesabınızı direk subdomain açılıp kabul görmüyor. Ana domain önce kabul edilmelidir.Aynı hesapta subdomain kullanılıyorsa eklenebiliyor. Yıllardır politikası böyle google'ın.
evet hocam o yüzden olmaz.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping