Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her şey için teşekkürler
Destek forumuna katıldığım 2017 Kasım ayından beri benden desteğini esirgemeyen, yanımda olan başta Kaan, Mehmet ve Samet olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bir süredir kısmen aktif olduğum destek forumunda içinde bulunduğum mevcut durumlardan ötürü aktifliğimi sonlandırmak zorunda bulunduğumu maalesef belirtiyorum. Forumda dolu dolu günler geçirdik, şükürler olsun :). İsmail'e dünyanın en uzun küfürünü etmem(bak bakim ne yazmışım), toplu ban olayları ve çok daha fazlası.. Eğlenceli günlerdi fakat geride kaldı ama forum bir gün tekrar arşa çıkarsa(Böyle bir şey olabilir mi ya?) lütfen beni geri çağırın :d. Bu yazdıklarımdan daha da önemlisi bu forumun bir üyesi olarak(bilmemkaç defa yetkili başvurusu yaptım ama kabul edilmedi :D) öğrendiğim bir çok şeyi bu forum sayesinde öğrendim. Örneğin bir zamanlar Kaan abinin tavsiyesiyle başladığım tasarım dersleri sayesinde şu an profesyonel tasarım yapıyorum.

He bu arada, bir zamanlar forum olarak kalemle kağıda tema çizdiği için dalga geçtiğimiz Samet; profesyonel işler başarıyor. Reklam gibi olmasın ama instagramını ziyaret etmenizi ve dalga geçtiğinizi hatırlayıp biraz utanmanızı tavsiye ederim :)
Kod:
https://www.instagram.com/smtogr/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext
Ne yani benim de bikodist'im yok mu :'(
Hayatında başarılar diliyorum Burak :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #JustWatch
Ben geldiğim günden beri senin yeteneklerinle, yaptıklarınla dalga geçen kimseyi görmedim. Aksine sen kendini sürekli geliştirdin ve bir çok projeye imza attın. Zaten geçtiğimiz haftalarda da ilk uygulamanı yayınlamıştın. ama Samet ile o kağıda tema çizme olayının ardından bir çok kişi dalga geçti, Samet yine de pes etmedi ve çok güzel işlere imza attı. Ayrıca senin bakkalını soymadan bana ölmek haram, görüşeceğiz :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping