Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teşekkür
Başka postlardaki gibi "şuraya geldim", "şu işleri yapıyorum" ve benzeri şeyler demeyeceğim. 
Sadece 2012'de biraz utana sıkıla girdiğim foruma 10.000 mesajımı atmak istedim. 

Teşekkür ederim.
Edward-Hakoon-Ciri
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Normalde bugün itibari ile bir daha girmeme kararı almıştım. Fakat Edward şef yazdıysa bize de "selam" vermek düşer. Biz teşekkür ederiz. İnşallah hayatta da iyi yerlere gelirsiniz.

Off.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ciri
@Ciri burada zamanında işini en iyi yapanlardan biriydin.Mesajını görünce eklemek istedim.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ciri
Vay be 4/1 kadar mesajım var :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2020 Saat: 00:59)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ciri burada zamanında işini en iyi yapanlardan biriydin.Mesajını görünce eklemek istedim.
@kaRanLık-61 en son forumdayken admindiniz zaman çabuk geçiyor emekli admin olmuşsunuz :)

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
(10-08-2020 Saat: 01:37)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2020 Saat: 00:59)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ciri burada zamanında işini en iyi yapanlardan biriydin.Mesajını görünce eklemek istedim.
@kaRanLık-61 en son forumdayken admindiniz zaman çabuk geçiyor emekli admin olmuşsunuz :)
Emekli hayatı yaşıyorum :DDDD
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2020 Saat: 01:03)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başka postlardaki gibi "şuraya geldim", "şu işleri yapıyorum" ve benzeri şeyler demeyeceğim. 
Sadece 2012'de biraz utana sıkıla girdiğim foruma 10.000 mesajımı atmak istedim. 

Teşekkür ederim.
Edward-Hakoon-Ciri

1 sene geçmiş ve yalnızca 12 mesaj yazmışım foruma. Üzüldüm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2021 Saat: 17:42)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2020 Saat: 01:03)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başka postlardaki gibi "şuraya geldim", "şu işleri yapıyorum" ve benzeri şeyler demeyeceğim. 

Teşekkür ederim.
Edward-Hakoon-Ciri

zamanında gün içinde yapacak bir şey olmadığında otomatik desteği açardım. şimdi aklıma bile gelmiyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Escobar , berartdmr , AUSXR
(21-08-2021 Saat: 20:08)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Teşekkür ederim.
Edward-Hakoon-Ciri

zamanında gün içinde yapacak bir şey olmadığında otomatik desteği açardım. şimdi aklıma bile gelmiyor

Mert sen misin la?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2021 Saat: 20:43)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-08-2021 Saat: 20:08)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Teşekkür ederim.
Edward-Hakoon-Ciri

Mert sen misin la?

elbette
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2021 Saat: 20:08)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: zamanında gün içinde yapacak bir şey olmadığında otomatik desteği açardım. şimdi aklıma bile gelmiyor
Önceden benim de her gün açtığım sitelerden birisiydi destek. Şimdi ara ara.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping