Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 de EHCP hakkında görüşlerim
Azureden aldığım ubuntu 16.04 üstüne kurduğum ehcp hakkında görüşlerim :

+ Portları elle açmak zorunda kaldım.Sanırım kendisi açmıyor , 80 portu siteye bağlanmak için.Azureden dolayıda olabilir
+ Vultr gibi sitelerde bile rehberinin olması , kullanıldığı anlamına geliyor, rehber sıkıntısı çekmiyorsunuz.(EHCP.NET üzerindende rehber var)
+ Panel tasarımları defaultunu beğenebildim diğer tasarımlar pek güzel değil.Modern yerine retro tasarım kullanılması modernlik açısından geride bırakmış.
+ File manager olayını başka siteye yönlendirerek yapmışlar , şahsen kendileri kodlasaydı daha iyi olurdu.
+ Kurulumunu da putty üzerinden basit bir şekilde kurabiliyorsunuz.
+ Domain ekleme , kaldırma , mysql işlevleride ihtiyacınızı karşılayabilir.

Açıkçası kurduktan 1 gün sonra değiştim ve centos üzerine cyberpanel kurdum.Paneli kullanabilirsiniz fakat ben pek beğenemedim.
Güncellenmesi gerekiyor diye düşünüyorum.Rakiplerine göre biraz geride kalmış.Ücretsiz bir panel olduğu için donateler üzerinden gidiyor sanırım.

Kullanabilirsiniz fakat tasarım açısından benim ihtiyaçlarımı karşılamadı :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ehcp'de ücretsiz fakat bu işi ücretsiz daha iyi yapanı var oda cyberpanel. 5 aydır kullanıyorum gayet işimi görüyor. Hem basit bir arayüz hemde modern.

Tabii çakallık yapıp plesk'de kullanabilirsiniz. 15 günde bir yeni key girersiniz. Ama sanırım 3 aylığa çıkarmışlar ücretsiz kullanımı bir bakmak lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2020 Saat: 00:29)Hoffa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ehcp'de ücretsiz fakat bu işi ücretsiz daha iyi yapanı var oda cyberpanel. 5 aydır kullanıyorum gayet işimi görüyor. Hem basit bir arayüz hemde modern.

Tabii çakallık yapıp plesk'de kullanabilirsiniz. 15 günde bir yeni key girersiniz. Ama sanırım 3 aylığa çıkarmışlar ücretsiz kullanımı bir bakmak lazım.

Plesk azurede lisanlı bir şekilde kurulabiliyor :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping