Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi Proje.
Canı sıkıldığında benim gibi bir şeyler karalamayı seven, belirlenecek kategorilerde haftada birkaç içerik girebilecek, WordPress'e hakim veya öğrenmeye açık takım arkadaşları arıyorum. Kendine güvenen, ekip çalışmasına yatkın arkadaşlar özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler.

Gelir Ortaklığı:
Projede bulunacak tüm editörler sitede/sitelerdeki reklam, backlink çalışmalarından gelecek gelirlerin tamamına ortak olacaklar. (10 yazar varsa kişi başı %10)
Ayın yazarı siteye özgü hediyeler kazanabilecek, tarafına ücretsiz kargoyla gönderilecek.

Şahsım olarak bu projemde gelir son planım, ilk 2 yıl bu projeden 1 kuruş dahi gelir elde etmeyeceğim.

İyi Forumlar.

Discord
ASi #7561
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bretwskin , blackbear , mehmetext , L34DRi
Elimde bir tema var zamanında almıştım ama kullanmak nasip olmamıştı işi yapacaksanız dilerseniz verebilirim.

Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ASi
(23-06-2020 Saat: 18:16)Hoffa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elimde bir tema var zamanında almıştım ama kullanmak nasip olmamıştı işi yapacaksanız dilerseniz verebilirim.

Kolay gelsin.

Şuan lazım değil teşekkürler. 

Sağolasın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Hoffa , BizeHerYer61
Başarılar dilerim, güzel işlerinizi bekliyoruz :)

Kolay gelsin.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
(23-06-2020 Saat: 20:18)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim, güzel işlerinizi bekliyoruz :)

Kolay gelsin.

Teşekkürler Berat, umarım. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
Başarılar dilerim hocam takım arkadaşlarınızla iyi işler çıkarabileceğinizi umuyorum :)
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Başarılar dilerim umarım iyi işler çıkarırsınız
Ara
Cevapla PGM
Başarılar diliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkürler iyi dilekleriniz için...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaan hocam size bir sorum olacak acaba sitede ne üzerine yazılar yazmayı planlıyorsunuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping