Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mybb Reklam
Merhaba doslar . ben mybb üzerinden kendi alan adım ve hostingimle forum kuracamda acaba adsense mybb kabul ediyormu reklam veriyormu yardımcı olurmuusnuz . Site için para harcayıp biraz gelir etmemek aptallık diye düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum reklam konuyormu mybb forumlarına sevgiler 

İYİ FORUMLAR
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Google'ın şu yazılımla çalışmam şeklinde bir politikası bulunmuyor. Yazılım yerine içeriklerinize dikkat etmelisiniz.
İyi Forumlar...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anladım teşekkür ederim yani reklam olma şansı var dimi . Ben çoğu foruma baktımda pek fazla reklam olan site göremedim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-05-2020 Saat: 12:02)WualHasan06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anladım teşekkür ederim yani  reklam olma şansı var dimi . Ben çoğu foruma baktımda pek fazla reklam  olan site göremedim

Evet, içerikleriniz, kullanım politikanız, gizlilik koşullarınızı eklemeyi unutmayın. Sizin elinizde olan bir durum...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-05-2020 Saat: 14:15)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-05-2020 Saat: 12:02)WualHasan06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anladım teşekkür ederim yani  reklam olma şansı var dimi . Ben çoğu foruma baktımda pek fazla reklam  olan site göremedim

Evet, içerikleriniz, kullanım politikanız, gizlilik koşullarınızı eklemeyi unutmayın. Sizin elinizde olan bir durum...
 yani bu forumda çok sıkıntılı bir iş sonuçta birçok üye paylaşımda bulunacak . bakalım  biraz trafik artsın öyle başvuru yapıcam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-05-2020 Saat: 14:41)WualHasan06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-05-2020 Saat: 14:15)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

yani bu forumda çok sıkıntılı bir iş sonuçta birçok üye paylaşımda bulunacak . bakalım  biraz trafik artsın öyle başvuru yapıcam

Üyeler çok fazla kopyala yapıştır içerik eklemesi durumunda toplama içerikten red alacaktır. Dikkat etmenizde fayda var. Başarılar...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping