Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Güvenilir ucuz host
Ucuz güvenilir host veren site biliyormusunuz? sitemin host sağlayan sunucu kapandığı için host suz kalıyorum en acil yardımlarınıza ihtiyacım var .
domainim 1 yıllık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2020 Saat: 19:46)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ucuz güvenilir host veren site biliyormusunuz? sitemin host sağlayan sunucu kapandığı için host suz kalıyorum en acil yardımlarınıza ihtiyacım var .
domainim 1 yıllık.

Sana bir miktar SP yolladım, aylık 70sp'ye destek dükkanından hosting alabilirsin. İyi çalışmalar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: DarkTM
(14-04-2020 Saat: 19:52)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2020 Saat: 19:46)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ucuz güvenilir host veren site biliyormusunuz? sitemin host sağlayan sunucu kapandığı için host suz kalıyorum en acil yardımlarınıza ihtiyacım var .
domainim 1 yıllık.

Sana bir miktar SP yolladım, aylık 70sp'ye destek dükkanından hosting alabilirsin. İyi çalışmalar.

çok teşekkür ediyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2020 Saat: 19:58)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2020 Saat: 19:52)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
domainim 1 yıllık.

çok teşekkür ediyorum :)
Forumunuzda gizlilik uyarısı veriyor giriş yapılmıyor güvenlik programı olan bilgisayarlarda haberiniz olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping