Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C#Reofix Podcast and Music App(%12) Tasarımı
Merhabalar,

Reofix adlı uygulamamızın tasarımı için öneriler istemek için böyle bir konu açmak istedim. Öncelikle tasarımımızın ana şemasını göstermek amaçlı böyle bir konu açıyorum, henüz tasarımın %50'si bitmiş durumda. Bu şartları değerlendirip yorumlarsanız sevinirim.

(Üst taraftaki picture değişmiş olacak, sadece tasarım yaparken renk uyumuna katılsın diye öyle bir picture seçildi, ayrıca alt kısımdaki controlbar öylesine konuldu, tamamen düzenlenecek.)

Elimizden geldiğince göze hitap edecek bir proje yapmaya çalışıyoruz ve şu aşamada tasarım için öngörülerinizi belirtebilirsiniz. Kullanıcı için ilgi çekici duruyor mu? Renkler göze hitap ediyor mu? vs.

Reofix çıkış yaptığında veri akışı ile birlikte çalışan bir platform olacak, ayrıca vaat ediyoruz ki aradığınız her şeyi bulabileceksiniz :)

pv3GMK.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Crack koruması hakkında tedbir alıcakmısınız, kendi modladığım confuserim bulunmaktadır. İlgilenirseniz özel mesajdan yazarmısınız unpackme.exe dosyasını incelemeniz için atabilirim. fiyatta yardımcı olabilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Burak Türker
(31-03-2020 Saat: 00:03)fr3d Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Crack koruması hakkında tedbir alıcakmısınız, kendi modladığım confuserim bulunmaktadır. İlgilenirseniz özel mesajdan yazarmısınız unpackme.exe dosyasını incelemeniz için atabilirim. fiyatta yardımcı olabilirim
Desteğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Ekibimiz zaten halihazırda böyle bir çalışma içerisinde, tedbir alacağımızı belirtmek isterim. Ayrıca teklifiniz için ekstradan teşekkür ederiz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: fr3d
Daha çok başındasınız, şu aşamada yorum yapmamız uygun olmayabilir. Biraz daha ilerledikten sonra, belli kararlar verildikten sonra kritik edilebilir... Başarılar...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Burak Türker
(31-03-2020 Saat: 10:35)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha çok başındasınız, şu aşamada yorum yapmamız uygun olmayabilir. Biraz daha ilerledikten sonra, belli kararlar verildikten sonra kritik edilebilir... Başarılar...
Yorumunuz için teşekkür ediyorum, elimden geldiğince güncel tutacağım, yenilikleri ve tasarımı sık sık paylaşacağım.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellemeler:

Search engine ve çalma işlemleri bitirildi. Alt taraftaki kontrol bölümü düzenlendi ve kodlamasına geçildi. Alpha sürümünde kişileştirilmiş deneyimden çok genel sistemi ele alacağımız için çıkacak olan ilk sürümde kişisel playlist vs. olmayacak. Sonradan gelecek güncellemelerle bütün sistemle getirilecek. Aslında, bir bütün halinde çıkarmamız elbette daha mantıklı fakat bitmiş sistemlerin doğru çalışıp çalışmadığından emin olmamız gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping