Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bbpumba forum teması
(29-03-2020 Saat: 14:43)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: babanızdan fazla kazanıyordumdur bundan emin olun. boş boş yazıp çizmeye devamlar.. ha bu arada kendimi geliştirdiğim alanlardan biri de senin gibilere ayar vermek

:D güldüm açıkçası hiç dikkatimi çekemedin kim olduğuma ve ne işler yaptığıma dair en ufak fikrin yok. sanaldan konuşan, belki komik olduğunu sanan ve iş becerdiğini sanan kullanıcılara benziyosun. babamdan bahsetmişken fazla kazandığı zannetmiyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2020 Saat: 15:19)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2020 Saat: 15:17)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2020 Saat: 14:43)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-03-2020 Saat: 04:25)blackbear Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-03-2020 Saat: 18:38)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: benim farkımı koyduğum alanlar belli mybb gibi boş bir şey için uğraşamam.

farkınızı koyduğunuz alanları, en çok aylık geliriniz ve kendinizi neyle geliştirdiğinizi merak ediyorum açıkçası. özgüveniniz çok uçuk, aynı zamanda konumu kirletmezsen sevinirim :) diğer arkadaşlara teşekkürler kaliteli yorumlarınız için
babanızdan fazla kazanıyordumdur bundan emin olun. boş boş yazıp çizmeye devamlar.. ha bu arada kendimi geliştirdiğim alanlardan biri de senin gibilere ayar vermek

Ergen misin? Ne kadar boş bir yorum, çoğu insan para kazanmak için değil bunu bir eğlence olarak yapıyor.
baya iyi eğlence  "arkadaşlar nasıl olmuş 1 saatim boşa gitti sırf 2 3 yazıya mavi renk vermek için bundan para kazanmayacağım çünkü aptalın tekiyim"
Bunlar nasıl yazılar? Forumda olduğunuzu unutmayın, ben rahatsız oldum. Bir tasarımın altında tasarım hariç her şey konuşulmuş.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2020 Saat: 21:35)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2020 Saat: 15:19)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2020 Saat: 15:17)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2020 Saat: 14:43)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-03-2020 Saat: 04:25)blackbear Nickli Kullanıcıdan Alıntı: farkınızı koyduğunuz alanları, en çok aylık geliriniz ve kendinizi neyle geliştirdiğinizi merak ediyorum açıkçası. özgüveniniz çok uçuk, aynı zamanda konumu kirletmezsen sevinirim :) diğer arkadaşlara teşekkürler kaliteli yorumlarınız için
babanızdan fazla kazanıyordumdur bundan emin olun. boş boş yazıp çizmeye devamlar.. ha bu arada kendimi geliştirdiğim alanlardan biri de senin gibilere ayar vermek

Ergen misin? Ne kadar boş bir yorum, çoğu insan para kazanmak için değil bunu bir eğlence olarak yapıyor.
baya iyi eğlence  "arkadaşlar nasıl olmuş 1 saatim boşa gitti sırf 2 3 yazıya mavi renk vermek için bundan para kazanmayacağım çünkü aptalın tekiyim"
Bunlar nasıl yazılar? Forumda olduğunuzu unutmayın, ben rahatsız oldum. Bir tasarımın altında tasarım hariç her şey konuşulmuş.

Yaptığı yorumu gördükten sonra açıklama yazmaya gerek yok hocam, yeri belli, yetkili birisi gereğini yapar umarım...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2020 Saat: 20:34)blackbear Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2020 Saat: 14:43)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: babanızdan fazla kazanıyordumdur bundan emin olun. boş boş yazıp çizmeye devamlar.. ha bu arada kendimi geliştirdiğim alanlardan biri de senin gibilere ayar vermek

babamdan bahsetmişken fazla kazandığı zannetmiyorum :D
https://i.hizliresim.com/lMCIUi.png
baban 3 günde 4300tl kazanabiliyor mu? dökümünü yollasana..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
para ile beraber muhabbet edeceksek şahsi gelirim bile seninkinden fazla emin ol :D herneyse, sana kendimi ispatlamak veya açıklamak zorunda değilim aynı zamanda sanırım yazı tonuna göre çevren seni çok reddediyor hayata kinin var sanırım. konumu daha çok kirletmeni istemiyorum 3 günde 4000bin lira kazandığın küçük evine lütfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konum kilitlenirse memnun olurum @admin @ASi
sorunu varsa öm yoluyla yazabilir arkadaş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sen hiç 4000tlyi bir arada gördün mü?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: