Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Özel Profile Puan Sistemi Yapmak
Merhaba sevgili 10tl.net üyeleri :)

Aklımda güzel bir proje var fakat birkaç yerde takıldım.

Forumumda kullanıcının profil sayfasına gidince alt kısımda eklemiş olduğum resimdeki gibi, kullanıcıdan bir şifre isticek bu şifreyi ben belirleyeceğim ve gönder butonuna tıkladığında eğer şifre yanlış ise puan göndermicek şifre doğruysa puanı göndericek, Aynı zamanda Puan Miktarı yazan kısıma kaç yazdıysa Gönder butonuna tıkladığında Özel Profildeki Sayı 1 ise ve Puan Miktarında 5 yazıyorsa Özel Profildeki Sayıya +5 ekletip 6 yapsın.

Umarım detaylı anlatabilmişimdir. Şimdi kafamda 2 soru var bu MyBB forumlarda yapılabilirmi ?
Yapılabilirse yapılışında yardımlarınıza ihtiyacım var.

YcYLrC.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kısaca Maksadım Profil sayfasına bir Puan Kazan tablosu eklemek. Bu tabloda Şifre Alanı Eklenecek Puan Miktarını belirlemek ve Gönder butonu olucak. Şifre Alanına 123 yazdığımızda ve PuanMiktarıda 1 olduğunda Gönder butonuna tıklayan kullanıcının ÖzelProfilinde 0 yazıyorsa bunu 1 yapsın. 1 yazıyorsa 2 yapsın. Kısaca +1 eklesin.

ÖzelProfil illa şart değil benim için, amacım böyle bir puan sistemi yapmak puanları nereye yazdırabiliyorsak hiçfarketmez yeterki olsun, Yardımlarınızı bekliyorum saygı değer insanlar <3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onun yerine Bilgi sorusu olsa daha mantikli olur ornek araba kac teker soruya gore dogru cevabsa puan kazansin yanliş sa eksiye dussun oyle olursa daha guzel olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tam amacı ne bunun? ne işe yarayacak? foruma +'ları nedir? ben tam anlayamadım.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostlar sistemi kendim için istiyorum ama yardımcı olucak kimse çıkmadı demekki yapılabilir birşey değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2020 Saat: 02:51)fr3d Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar sistemi kendim için istiyorum ama yardımcı olucak kimse çıkmadı demekki yapılabilir birşey değil

Yapılabilirden ziyade kimse olayı anlamadı.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: fr3d
İndirim kodu gibi mi olacak

Ne için kullanılacak ona göre yazsaydınız premium mu, reklamsız mı vb.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: fr3d
Sevgili forum sakinleri, problemimi anlatamadığım için üzgünüm. Bu konu ile alakalı bir video çektim ve sizlerle paylaşıcağım.(Bir kaç dakika içerisinde YouTube aracılığı ile)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://youtu.be/Tip0CnyaePU

Videoyu ekledim saygı değer dostlarım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform