Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOA MINIMAL forum teması çizim çalışması
myBB ile ilgili yaptığım son çalışmadır kendisi aslında devamını getirebilirdim ama bitmiş bir forum scripti için bu kadar uğraşa gerek olmadığına kanaat getirdim. Yorumlarınız benim için değerli.
LOGIN PANEL: https://i.hizliresim.com/tW3R0f.png
GECE VERSİYONU: https://i.hizliresim.com/Uu2gJh.png

nuQKWA.png
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
1
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Time Traveler , NextWorld , Alex. , blackbear
Hocam istediğim tarzda bir temayı yakalamışsınız. Kullanıcı bilgilerinin yer aldığı alan biraz daha açılabilir. (Yoğun geldi) Forum sıralamasında 12.sin yazan kısım bir soru işareti içine gömülüp üzerine gelince okunacak şekilde yapılabilirdi. Keşke kodlaması yapılsa...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ausgleicher
Çok güzel olmuş elinize sağlık. :)
1
Ara
Cevapla PGM
Muazzam bir tasarım olmuş, ancak belirttiğiniz gibi "ölü bir forum sistemi" için fazla güzel.
1
Ara
Cevapla PGM
renkler çok hoş fakat threadi katergori isimlerinden ayiracak minik bişey çizseniz daha güzel olurdu sanki italik yazi ve gri bir kisa cizgi gibi. elinize sağlık
1
Ara
Cevapla PGM
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Yarım bırakmasaydım daha ekleme yapacaktım ama şuan bu şekilde kaldı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2020 Saat: 11:54)blackbear Nickli Kullanıcıdan Alıntı: renkler çok hoş fakat threadi katergori isimlerinden ayiracak minik bişey çizseniz daha güzel olurdu sanki italik yazi ve gri bir kisa cizgi gibi. elinize sağlık

bu aklıma gelmemişti öneriniz için teşekkür ederim güzel durabilirmiş eklesem.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: blackbear
Beğenmedim , hiç yakışmamış size
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
(22-03-2020 Saat: 17:53)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beğenmedim , hiç yakışmamış size

Beğenmediğiniz yanlarını belirtirseniz sevinirim
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence fazlasıyla minimal güzel bir tema olmuş. Karmaşık çalışmalarına alışan insanlara biraz ters gelebilir. Bazı kısımlarda ufak tefek simetrik hatalar var göz ardı edilebilir, bazı kısımlarda ise o ufak ama hoş "aus" ayrıntılarını bekledim açıkçası ben :) Güzel fakat daha güzeli çıkar elinden... Eline sağlık bum :)

Bir de çalışmaya bitmiş sistem için yapılmış bir çalışma olarak bakmamak lazım. Sonunda bir eser ortaya koyuyorsun :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: AUSXR
(23-03-2020 Saat: 04:42)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence fazlasıyla minimal güzel bir tema olmuş. Karmaşık çalışmalarına alışan insanlara biraz ters gelebilir. Bazı kısımlarda ufak tefek simetrik hatalar var göz ardı edilebilir, bazı kısımlarda ise o ufak ama hoş "aus" ayrıntılarını bekledim açıkçası ben :) Güzel fakat daha güzeli çıkar elinden... Eline sağlık bum :)

Bir de çalışmaya bitmiş sistem için yapılmış bir çalışma olarak bakmamak lazım. Sonunda bir eser ortaya koyuyorsun :)

Olsun yine de bir app çizmek daha kârlı her şey için :P
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
(22-03-2020 Saat: 17:53)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beğenmedim , hiç yakışmamış size
Yorumunu halen bekliyorum @Muratbaykam neler kötü ne eksik?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkaplan çok sade insanın içine boşluk dolduruyor , üstteki paneldeki mavi kısım göz yorabilir ve güzel durmuyor.
Footer kısmı çok sade kalmış hiç bir şey yok sanki oralarda.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping