Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blogger Tema Çizimi (v1)
Öylesine blogger teması çizdim eksiklerimi söylerseniz sevinirim :)

https://i.hizliresim.com/ERh8WJ.png

ERh8WJ.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: blackbear
Güzel fakat menü kısmı geliştirilebilir başarılar dilerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alex.
(19-03-2020 Saat: 00:30)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel fakat menü kısmı geliştirilebilir başarılar dilerim :)

Teşekkürler, dikkat ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cok eksikleri var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2020 Saat: 02:19)Forumdünyası Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cok eksikleri var

Yorum yapmak için yazmayınız. Şöyle bir yazdıklarınıza bakıyorum da "gitmk, ağoç, coduuklr" gibi saçma yorumlarınız mevcut. Eksiklerimi söyle demiş siz "Cok eksikleri var." demişsiniz!
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2020 Saat: 12:48)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2020 Saat: 02:19)Forumdünyası Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cok eksikleri var

Yorum yapmak için yazmayınız. Şöyle bir yazdıklarınıza bakıyorum da "gitmk, ağoç, coduuklr" gibi saçma yorumlarınız mevcut. Eksiklerimi söyle demiş siz "Cok eksikleri var." demişsiniz!

Gerekli uyarıyı yapmak sizin haddiniz midir? Rahatsız oluyorsanız ki-pek hakkınız olduğunu düşünmüyorum- mesajın alt kısmındaki "Rapor Et" butonuna basarak yetkililere bildirin. Forum üyelerini uyarma hakkınız yoktur, ayrıca böyle açık bir şekilde belirtmeniz üyeyi rencide edebilir.

Mesajda yanlış bir ifadem geçtiyse mesajımı yetkililere bildirebilirsiniz, bir diyaloga girmeyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ek olarak, forumumuzun görgü kuralları bulunmaktadır. Dikkat edelim. (https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=17673)
Alıntı:5-)Yorumlarımızın yada konularımızın sonuna yada herhangi bir yerine şiddet amacıyla "!" işaretini koymamaya dikkat edelim."!" işareti yüksek ses, çağrışım, ifade eder.

6-)Herkesin her yerde bir acemilik dönemi olacaktır. Yeni kullanıcılarının yaptığı hataları, yanlış soru ve cevaplara tepkinizi koyarken bunları göz önünde bulundurmalısınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2020 Saat: 15:28)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ek olarak, forumumuzun görgü kuralları bulunmaktadır. Dikkat edelim. (https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=17673)
Alıntı:5-)Yorumlarımızın yada konularımızın sonuna yada herhangi bir yerine şiddet amacıyla "!" işaretini koymamaya dikkat edelim."!" işareti yüksek ses, çağrışım, ifade eder.

6-)Herkesin her yerde bir acemilik dönemi olacaktır. Yeni kullanıcılarının yaptığı hataları, yanlış soru ve cevaplara tepkinizi koyarken bunları göz önünde bulundurmalısınız.

Merhaba;

Ünlem işaretini şiddet amacıyla koymadığım oldukça aşikardır. Kime ne zaman neyi yazmam gerektiğinin farkındayım. Eğer mesajımdan rahatsız olduysanız cevap vermek yerine belirttiğiniz gibi rapor et butonunu kullanabilirsiniz, zira dediğiniz gibi beni uyarmaya hakkınız yoktur.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2020 Saat: 22:49)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2020 Saat: 15:28)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ek olarak, forumumuzun görgü kuralları bulunmaktadır. Dikkat edelim. (https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=17673)

Merhaba;

Ünlem işaretini şiddet amacıyla koymadığım oldukça aşikardır. Kime ne zaman neyi yazmam gerektiğinin farkındayım. Eğer mesajımdan rahatsız olduysanız cevap vermek yerine belirttiğiniz gibi rapor et butonunu kullanabilirsiniz, zira dediğiniz gibi beni uyarmaya hakkınız yoktur.

Ben sizi uyarmıyorum, sadece bazı şeyleri belirtiyorum.
ünlem işareti cümleyi vurguladığınızı(yani karşınızdaki bir insana bağırmanız gibi) gösterir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
renkleri biraz daha güzel seçebilirdin örneğin fon çok gri duruyor ve yazilar fazlasiyla kendinden ayri fakat kodlanip gözden geçirilip ve biraz doldurursan oldukça hoş olabilir :) eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alex.
(21-03-2020 Saat: 11:46)blackbear Nickli Kullanıcıdan Alıntı: renkleri biraz daha güzel seçebilirdin örneğin fon çok gri duruyor ve yazilar fazlasiyla kendinden ayri fakat kodlanip gözden geçirilip ve biraz doldurursan oldukça hoş olabilir :) eline sağlık

Teşekkürler, dikkate alacağım :) fakat kodlama bilmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping