Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domain hakkında
Arkadaşlar 20 TL bütçem var domain almak mümkünmüdür ?
blogger veya wordpress bedava hesap açıp alan adını yönlendirsem mantıklı olurmu?
Bilginiz beni aydınlatacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.site .online. .service domainleri 2 dolar yani kdv ile 11 12tlye denk geliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2020 Saat: 04:34)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: .site .online. .service domainleri 2 dolar yani kdv ile 11 12tlye denk geliyor.

Saol reis ama.com gibi alan adı arıyorum ki düşündüğüm mantık sizce uygulanabilir İ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o konuda tam bilgim yok. godaddy ilk yıl az bir ücret alıyor diye biliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2020 Saat: 19:44)forumicinx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: o konuda tam bilgim yok. godaddy ilk yıl az bir ücret alıyor diye biliyorum.

Saolasın

Yardım edebilcek olan yokmu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.com domainleri 50 TL den aşağı alabileceğini sanmıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler Domaini Geçtim
Bedava blogger veya wordpress kurup aldığım domaini bağlasam mantıklı olurmu?
veya bana nasıl birşey önerebilirsiniz ?
20 tl bütçem var .xyz domain alcam 8 TL ye 12 tl kalıyor 12 tlye host sağlanmaz sanırım bana özelden veya burdan yardım edebilcek varmı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2020 Saat: 22:36)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler Domaini Geçtim 
Bedava blogger veya wordpress  kurup aldığım domaini bağlasam mantıklı olurmu?
veya bana nasıl birşey önerebilirsiniz ?
20 tl bütçem var .xyz domain alcam 8 TL ye  12 tl kalıyor 12 tlye host sağlanmaz sanırım bana özelden veya burdan yardım edebilcek varmı ?
Xyz önermem uygunsuz konu alan içeren domain fazla.
TR alan adları öneririm.
https://www.metunic.com.tr/content/fiyat-listesi
Blogger öneririm en azından emeğini alma ihtimalin olur.
Google kendi sağladığı projeye para veriyor.
Blogger wordpress göre değişiklik yapmak daha zordur. Domain bağlamak ücretli olması lazım iki altyapıda.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: DarkTM
.com domain aldığınızda host sağlayabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: DarkTM
Bilginiz için teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu an porkbun'dan YEAROFTHEBUN koduyla 2.90 dolara yani yaklaşık 15-20 liraya .com domain alabilirsin. 3 domainimi barındırıyorum porkbun'da güvenebilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2020 Saat: 04:50)ucak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu an porkbun'dan YEAROFTHEBUN koduyla 2.90 dolara yani yaklaşık 15-20 liraya .com domain alabilirsin. 3 domainimi barındırıyorum porkbun'da güvenebilirsin.

Ardından poyrazhosting'i google'da aratıp bul, bedava hosting sağlıyorlar çok büyük bir sistemin yoksa işini görecektir özellikleri.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2020 Saat: 04:50)ucak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu an porkbun'dan YEAROFTHEBUN koduyla 2.90 dolara yani yaklaşık 15-20 liraya .com domain alabilirsin. 3 domainimi barındırıyorum porkbun'da güvenebilirsin.
şuanda 1 tane aldım. saolun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ücreti dolar kurundamı yüklememiz gerekiyor? dolar kuruyla yüklüyorsak nasıl yüklicez ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2020 Saat: 17:09)Oyun Torrent Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Ücreti dolar kurundamı yüklememiz gerekiyor? dolar kuruyla yüklüyorsak nasıl yüklicez ?

Kendisi otomatik türk kuruna çevirip kesiyor banka hesabından, senin bir şey yapmana gerek yok yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping