Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
il principe - albüm kapağı tasarımı
Yorumlarınızı bekliyorum.
fb72d1e6d1b29d4fd43fae785ce98c73.png
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld , berartdmr
Oldukça başarılı, kullanıcıyı harekete geçiriyor, insanın alası geliyor. Ana görselin dışında kalan sağdaki 2 görselde de biraz yıpranma olabilirdi. Konseptinizi bilmiyorum ancak yazı tipi tercihi en fazla 3 olacak şekilde yapabilirseniz daha etkin olacağını düşünüyorum. Ben beğendim, elinize sağlık.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ausgleicher
Dostum eline sağlık. Bu alandaki çalışmalarını başarılı yapıyorsun. Ama nedense bu tarz çalışmalara pek ısınamadım ben. Bu yüzden pek yorum yapamadım diğer konularına da. Ortada emeğin var ve tasarım sürecini de tahmin edebiliyorum. En azından şu yazıları uygun yerlere yerleştirmesi bile uğraştırıyor insanı :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Daha önce söylediğim gibi karmaşık tasarımlarda fazlasıyla iyisin, bu çalışmada font kısmındaki seçimlerinin bazılarına ısınamadım ben :) Bunların haricinde az, öz tasarımlar da bekliyoruz senden. Problemi veya anlatmak istediğin herhangi bir konuyu az materyal ile yaratıcı bir şekilde ortaya koyacak potansiyelinin olduğunu düşünüyorum. Başarılar takipteyiz :*

Bazı konularda ters çalışmak bakış açını fazlasıyla geliştirir.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Öncelikle hepinizin değerli yorumları için teşekkür ediyorum

(06-02-2020 Saat: 00:13)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oldukça başarılı, kullanıcıyı harekete geçiriyor, insanın alası geliyor. Ana görselin dışında kalan sağdaki 2 görselde de biraz yıpranma olabilirdi. Konseptinizi bilmiyorum ancak yazı tipi tercihi en fazla 3 olacak şekilde yapabilirseniz daha etkin olacağını düşünüyorum. Ben beğendim, elinize sağlık.

Yıpranma olayını denemedim olabilirdi belki daha çok renk tonlarını benzer yapmaya çalıştım. Font çeşitliliğini bu kadar kafaya takmamıştım tasarlarken sanırsam bu ilk 4 ayrı font kullandığım tasarımım oldu diğerleri taş çatlasın 3 çeşit falandır ama benim gözüme çarpmadığı için sıkıntı etmedim. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

(06-02-2020 Saat: 00:15)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostum eline sağlık. Bu alandaki çalışmalarını başarılı yapıyorsun. Ama nedense bu tarz çalışmalara pek ısınamadım ben. Bu yüzden pek yorum yapamadım diğer konularına da. Ortada emeğin var ve tasarım sürecini de tahmin edebiliyorum. En azından şu yazıları uygun yerlere yerleştirmesi bile uğraştırıyor insanı :)
İlk başlarda ben de ısınamamıştım ama çevreden maruz kala kala ısınmayı bırak müptelasıyım :D Teşekkürler yorumun için.

(06-02-2020 Saat: 01:09)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce söylediğim gibi karmaşık tasarımlarda fazlasıyla iyisin, bu çalışmada font kısmındaki seçimlerinin bazılarına ısınamadım ben :) Bunların haricinde az, öz tasarımlar da bekliyoruz senden. Problemi veya anlatmak istediğin herhangi bir konuyu az materyal ile yaratıcı bir şekilde ortaya koyacak potansiyelinin olduğunu düşünüyorum. Başarılar takipteyiz :*

Bazı konularda ters çalışmak bakış açını fazlasıyla geliştirir.

Minimalist şeyler denemek istiyorum haklısın Berat. Aslında çok niyetlendim ama el, göz alışınca minimalist başlanan işler bu hale gelebiliyor :P Fontlar konusunda çok eli bol davranmışım bunu yeni fark ediyorum. Eee daha geliştiriyoruz bakalım oturacak bir süre sonra :D yorumun için teşekkürler
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
Bu tarz karışık tasarımlar çok hoşuma gidiyor eline sağlık Oğuzhan.
Ara
Cevapla PGM
ellerine sağlık bu tarz coverlarda pek iyi olamasamda fazla duran birşey yok şahsen. bana çok iyi hitap etti açıkçası bu tasarim.
Ara
Cevapla PGM
edit* korece yazi biraz daha koyu olabilirdi çünkü üstündeki barın renk geçişinden sonra oraya bakınca sert iken soft oluyor gibi tasarim. ellerine sağlık tekrar
Ara
Cevapla PGM
(06-02-2020 Saat: 14:11)blackbear Nickli Kullanıcıdan Alıntı: edit* korece yazi biraz daha koyu olabilirdi çünkü üstündeki barın renk geçişinden sonra oraya bakınca sert iken soft oluyor gibi tasarim. ellerine sağlık tekrar
bu tarz tasarımlarda tipografi çok önemli bende de o eksik. Önerilerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim yorumunuz için ^^
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: blackbear

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping