Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Gönderme Sorunu
Sitem

Merhaba,
Öncelikle nette araştırdım ama çözümü bulamadım ne diye araştıracağımı da elbette bilmiyorum
Konu, yorum göndereceğim zaman aşağıdaki gibi oluyor küçük ekran onu konu ekranının tamamına alamıyor muyuz temadan kaynaklı değil sanırım orjinal temada da aynısı oluyor. Ve diğer bir şey 2. fotoğrafta olduğu gibi kodlu yazı göndereceğim zaman kodlar patlıyor kaynak görüntüle diyorum bir sürü yazı çıkıyor silip kodu yerleştirdiğimde anca kodlar çalıyor ve elbette ekran daha da küçülüyor kod düzenlemesi yapamıyorum bi ekran olayının bir yolu var mı ve şu kaynak görüntüleme olayının. 

nJkysh.png
nJkCFn.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2020 Saat: 14:39)Azrael Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitem

Merhaba,
Öncelikle nette araştırdım ama çözümü bulamadım ne diye araştıracağımı da elbette bilmiyorum
Konu, yorum göndereceğim zaman aşağıdaki gibi oluyor küçük ekran onu konu ekranının tamamına alamıyor muyuz temadan kaynaklı değil sanırım orjinal temada da aynısı oluyor. Ve diğer bir şey 2. fotoğrafta olduğu gibi kodlu yazı göndereceğim zaman kodlar patlıyor kaynak görüntüle diyorum bir sürü yazı çıkıyor silip kodu yerleştirdiğimde anca kodlar çalıyor ve elbette ekran daha da küçülüyor kod düzenlemesi yapamıyorum bi ekran olayının bir yolu var mı ve şu kaynak görüntüleme olayının. 

nJkysh.png
nJkCFn.png

Merhaba,
Aşağıda önerdiğim çözüm önerisini deneyebilirsiniz.

Yönetici Paneli → Temalar & Şablonlar → Kullandığınız Tema sayfasına giriniz.

Sayfayı aşağı kaydırınız.

Konu Açma Editörünün Stili
ayarını Mybb yapınız.

Sorununuz sandığım kadarıyla böyle çözülecektir. Yine de bir şey diyemiyorum. 

@Azrael
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform