Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Açtığım Ftp kullanıcı adını unuttum
Merhaba ben ftp kullanıcı adımı unuttum pc formatlamak zorunda olduğum için kayıtlı tüm herşeyde gitti

destekcfg gibi hatırlıyorum ama tam olarak bu değil yani birşey yapmıştım kullanıcı adını ama acaba nasıl bulabilirim

Kupon kodu : 859d939ed37f2390d050247887dde243 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
meğer doğruymuşta ben 2121 portuyla bağlanmıyormuşum konu kilitlenebilir iyi akşamlar :) boşuna gidip yeni ftpde açtık :D
2
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu ile alakasız ama eklemek istedim. İmzanız çok itici, lütfen değişebilir misiniz? Hepsi büyük harfli rahatsız oldum.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-02-2020 Saat: 22:45)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu ile alakasız ama eklemek istedim. İmzanız çok itici, lütfen değişebilir misiniz? Hepsi büyük harfli rahatsız oldum.

bu imzayı taarruz yapmıştı değiştirmeyi bilmiyorum :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
https://destek.10tl.net/usercp.php?action=editsig

Buraya tıklayarak değiştirebilirsiniz. Teşekkür ederim.
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Diğer üyelere:

Böyle bir şey olursa (bunun gibi), muhtemelen aşağıdaki bağlantıdan bulabilirsiniz.

https://destek.10tl.net/private.php?fid=0

Dükkandan bir ürün aldıktan sonra, gerekli bilgiler özel mesaj kutunuza gönderilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-02-2020 Saat: 23:51)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Diğer üyelere:

Böyle bir şey olursa (bunun gibi), muhtemelen aşağıdaki bağlantıdan bulabilirsiniz.

Dükkandan bir ürün aldıktan sonra, gerekli bilgiler özel mesaj kutunuza gönderilir.

Maalesef ki öyle değil Aisha :),
Dükkandan satın alınca kupon kodumuzu profil sayfamızdaki ürünler kısmından görebildiğimizi özel mesajla bildiriyor.
Profil sayfamzdaki ürünlere girincede kupon kodu gözüküyor sadece. Ama ilgin için teşekkür ederim :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-02-2020 Saat: 23:23)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: https://destek.10tl.net/usercp.php?action=editsig

Buraya tıklayarak değiştirebilirsiniz. Teşekkür ederim.

sizi kırıcağıma kafamı kırarım diyerekten değiştirdim NextWorld :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
(02-02-2020 Saat: 22:45)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu ile alakasız ama eklemek istedim. İmzanız çok itici, lütfen değişebilir misiniz? Hepsi büyük harfli rahatsız oldum.

İnsanları eleştirmek yerine nazikçe uyarın.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
1
PGM
Teşekkür verenler:
(03-02-2020 Saat: 21:15)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Muratbaykam konu üzerinden yeterince süre geçti. Konuyu tekrar öne çekmenize anlam veremedim. Uyarilacak bir durum yok zaten ben uyaramam, uyarmam. İmzası ile ilgili düşüncemi açık şekilde belli ettim. Kendi tercihidir. "Bana karışma!"da diyebilirdi ama demedi. Anlayışla karşıladı. Bu sebeple 3.taraf bir kişi olduğunuz için sizden nazikçe müdahale etmemenizi rica ediyorum. Anlaşılmayan yer olursa pm gelebilirsiniz. Daha fazla konuyu şişirmeyelim  İyi forumlar...

*Ayrıca sizden de imzanızda bulunan yazıyı okumanızı isterim...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-02-2020 Saat: 21:32)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Muratbaykam konu üzerinden yeterince süre geçti. Konuyu tekrar öne çekmenize anlam veremedim. Uyarilacak bir durum yok zaten ben uyaramam, uyarmam. İmzası ile ilgili düşüncemi açık şekilde belli ettim. Kendi tercihidir. "Bana karışma!"da diyebilirdi ama demedi. Anlayışla karşıladı. Bu sebeple 3.taraf bir kişi olduğunuz için sizden nazikçe müdahale etmemenizi rica ediyorum. Anlaşılmayan yer olursa pm gelebilirsiniz. Daha fazla konuyu şişirmeyelim  İyi forumlar...

Rahatsız olduysanız bile arkadaşı bu biçimde rencide etmeniz ahlak sınırları dışındadır.
Özel Mesaj(Private Message) yoluyla fikirlerinizi iletebilirdiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Muratbaykam
(03-02-2020 Saat: 23:52)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Rahatsız olduysanız bile arkadaşı bu biçimde rencide etmeniz ahlak sınırları dışındadır.

Yapmadığım bir durumu yapmışım gibi göstermeyin, kimse kimseyi rencide etmedi, etmeye hakkı da yok. Bu forumdaki herkese saygım büyük yer yer tartışabiliriz. Burası zaten forum, tartışma ortamı... Konuyu iğne ucuyla inceliyorsunuz. Rahat olun biraz.
İmzada kullandığı kendi tasarımı değil, bu sebeple itici olması şahsına veya çalışmasına yönelik değildir. İnternet profilindeki alıntı bir imzadır.
Düşünmeden yazmamalısınız, bu konuda kendimi savunmak zorundayım. Yanlış bir şey yapmadım. Ahlak sınırlarına girmeyelim, bu gerçekten komik oldu. Ek olarak neden özel mesaj'ın İngilizcesini yazma gereği duydunuz? Bunu anlamadım.
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayır adam belki seviyordu o imzayı. Sizin bir anda atlamanız olmadı. Her neyse arkadaş kaldırmış zaten umarım sevdiği bir imzayı kaldırmamıştır.Kolay gelsin.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
1
PGM
(04-02-2020 Saat: 00:10)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır adam belki seviyordu o imzayı. Sizin bir anda atlamanız olmadı. Her neyse arkadaş kaldırmış zaten umarım sevdiği bir imzayı kaldırmamıştır.Kolay gelsin.

Bir taraf haklısınız demedikçe uzayıp gidecek. En iyisi ben yazayım. Bir sonrakine özel mesaj atarım.
Kusura bakmayın, Seviyorum sizi :)
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Muratbaykam
(03-02-2020 Saat: 01:17)fr3d Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-02-2020 Saat: 23:51)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Diğer üyelere:

Maalesef ki öyle değil Aisha :),
Dükkandan satın alınca kupon kodumuzu profil sayfamızdaki ürünler kısmından görebildiğimizi özel mesajla bildiriyor.
Profil sayfamzdaki ürünlere girincede kupon kodu gözüküyor sadece. Ama ilgin için teşekkür ederim :)

Bazıları "kupon kodu" ile olmuyor/olmayabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2020 Saat: 00:07)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yapmadığım bir durumu yapmışım gibi göstermeyin, kimse kimseyi rencide etmedi, etmeye hakkı da yok. Bu forumdaki herkese saygım büyük yer yer tartışabiliriz. Burası zaten forum, tartışma ortamı... Konuyu iğne ucuyla inceliyorsunuz. Rahat olun biraz.
İmzada kullandığı kendi tasarımı değil, bu sebeple itici olması şahsına veya çalışmasına yönelik değildir. İnternet profilindeki alıntı bir imzadır.
Düşünmeden yazmamalısınız, bu konuda kendimi savunmak zorundayım. Yanlış bir şey yapmadım. Ahlak sınırlarına girmeyelim, bu gerçekten komik oldu. Ek olarak neden özel mesaj'ın İngilizcesini yazma gereği duydunuz? Bunu anlamadım.

Arkadaş istediği tasarımı kullanabilir(şahsına ait olduğunu iddia etmediği sürece) ve bu sizi zerre kadar alakadar etmez.
Ayrıca başkasının tasarımını kullansa bile kimsenin hakkını savunmak size kalmadı, işinize bakın.

Gayet de düşünerek yazıyorum, ancak sizin seviyenize inmiş olmam biraz düşüncesizlik olmuş olabilir..

İyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2020 Saat: 16:11)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-02-2020 Saat: 00:07)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-02-2020 Saat: 21:15)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnsanları eleştirmek yerine nazikçe uyarın.

Arkadaş istediği tasarımı kullanabilir(şahsına ait olduğunu iddia etmediği sürece) ve bu sizi zerre kadar alakadar etmez.
Ayrıca başkasının tasarımını kullansa bile kimsenin hakkını savunmak size kalmadı, işinize bakın.

Gayet de düşünerek yazıyorum, ancak sizin seviyenize inmiş olmam biraz düşüncesizlik olmuş olabilir..

İyi forumlar.

Ya siz ne saçmalıyorsunuz? Tartışmayı güzelce kapatıyorum, "kusura bakmayın." yazıyorum. Hala bir şeyler saçmalıyorsunuz. Ne istiyorsun? Zerre alakadar etmezmiş... Ne diyorsun ? Gerçekten soruyorum ne diyorsun? boş cümle kurup durmuşsunuz. Bir daha soracağım ne diyorsun? Yahu "kimsenin hakkını savunmak size kalmadı." bu nedir? İnsanın sinirlenmemesi elde değil. O kadar mantıksız ve akıl yoksunluğu içinde iş yapıyorsunuz ki, cevap yazmaktan yoruldum.

Yaptığın iş;

1- "Arkadaş istediği tasarımı kullanabilir(şahsına ait olduğunu iddia etmediği sürece) ve bu sizi zerre kadar alakadar etmez."... Evet, kullanabilir. Kimse aksini iddia etmedi. Neden kurdun bu cümleyi? Bilinen, doğrulanan benimde katıldığım yargıyı geliyorsun sanki ben aksini söylemişim gibi bana satıyorsun... Tekrar soracağım, Neden kurdun şimdi bu cümleyi?  n  e  d  e  n ?

2-"Ayrıca başkasının tasarımını kullansa bile kimsenin hakkını savunmak size kalmadı, işinize bakın." Konuda kimin hakkını savundum? Kimsenin! Peki bu cümleyi neden kurdun? Neden ? Ayrıca hak savunmak kötü bir şey değil, başkalarının hakkını savunmaya devam edeceğim. Boş ve gereksiz kurulan bir cümle daha...

3- Hemen hemen her forumda görebileceğiniz kimseye hakaret etmediğim halde "seviyene inemem." klişesi... Bunu açıklamama gerek yok...

*"Düşünmeden yazmamalısınız." Gerekliliğini "Gayet de düşünerek yazıyorum." diye cevapladığın için ayrıca teşekkür ederim sana...

@Bizeheryer61 lütfen konuyu kilitleyelim. En son yazdığım mesajı tekrar alıntılıyorum. Bunun üzerine hakaret etmek, takdir edilen hareket olarak kalmamalı, gerekenin yapılmasını istiyorum... 

Alıntı:Bir taraf haklısınız demedikçe uzayıp gidecek. En iyisi ben yazayım. Bir sonrakine özel mesaj atarım.

Kusura bakmayın, Seviyorum sizi :)

-NEXTWORLD
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Justwatch neyi uzatıyor anlayamadım. Nextworld gerilen ortamı yumuşatmak adına bir adım atmış hoşgörü ile karşılamak gerekirken verilen tepkiyi pek anlayamadım açıkcası.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Herkes forum kurallarına uygun olacak şekilde kendi imza alanını dilediği gibi kullanabilir.
Herkes forum kurallarına uygun şekilde karşısındakini eleştirebilir, beğenmediğini dile getirebilir.

Uzatmanın manası yok, konuyu kilitliyorum.
Ara
PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping