Internet Ve Bilisim Hizmetleri Zamanhost.com

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB 1.8.22 Yayınlandı — Güvenlik & Bakım Güncellemesi
MyBB 1.8.22 Yayınlandı — Güvenlik & Bakım Güncellemesi

MyBB 1.8.22 yayınlandı, ve güvenlik & bakım güncellemesidir.
  • Ele alınan 5 güvenlik açığı:
  1. Yüksek düzey riskli: Installer RCE on settings file writeyelang123 tarafından rapor edildi.
  2. Orta düzey riskli: Arbitrary upload paths & Local File Inclusion RCECNCERT tarafından rapor edildi.
  3. Orta düzey riskli: XSS via insufficient HTML sanitization of Blog feed & Extend dataDevilshakerz tarafından rapor edildi.
  4. Düşük düzey riskli: Open redirect on loginJyoti Raval tarafından rapor edildi.
  5. Düşük düzey riskli: SCEditor reflected XSSCillian Collins ve bl4ckh4ck5 tarafından rapor edildi.
Alıntı:Note: this version removes the discontinued Yahoo profile field, which may have been customized for other purposes.

Dil dosyalarındaki, şablonlardaki değişiklikleri ve çözülmemiş hataların listesini görmek için Yayınlanma Notları sayfasına gidin.

Detaylı bilgi için veya gönderinin orjinal hali için, MyBB 1.8.22 Released — Security & Maintenance Release sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

MyBB Son Sürümü ve Güncelleme Paketini İndirin

Saygılar,

MyBB Takımı

Not:

Bazı şeyleri eklemedim ve bazı ingilizce cümleleri/sözcükleri yalın halde bırakmak istedim. O halde kalmalarını gerektiğini düşündüm. Sonra veryansın etmeyin.
developer

tenor.gif?itemid=10833506
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin , BizeHerYer61

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -