Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[2020] - Yerli otomobil, halk olarak değerlendiriyoruz.
Ya Barış abi ne adamsın :DD tam şu saniyede başlatın: https://youtu.be/SKP92Jtr3cQ?t=177
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Normal bir araba olsaydı bu projeyi öven herkesin kafasına sıçayım derdim, ancak elektrikli bir araba üretiyoruz ve tam da vaktinde! mükemmel.

- Wikipedia ülkeye geri dönüyor (büyük ihtimalle)
- Metro'da kitap okuyan vatandaşlara rastlanılıyor
- Milli Takım eski ruhunu geri yakaladı
- Yerli bir elektrikli araba üretiliyor ve bu araba bir çok konuda Avrupa'nın en iyi elektrikli arabası

Simülasyon level atlıyor beyler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elektrikli otomotiv sektöründe yer edinmemiz lazım, ilk zamanlarda içten yanmalı motorlu araba trenini kaçırdık bari bunu kaçırmayalım. Beraberinde birçok şey getirir bu proje, desteklenmesi lazım.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2019 Saat: 18:02)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sedan modeli benim de daha çok hoşuma gitti. İçi de güzel tasarlanmış. Hayırlı olsun. Üretiminin de yaşadığım şehir Bursa'da yapılacak olması güzel bir haber oldu.

Proje olarak bakarsak gerçekten güzel. Sedan modeline ben de hasta oldum diyebilirim. Makul bir fiyat olursa ailecek biz de talip olabiliriz. Üretim yerinin bana yakın olacak olması da güzel bir haber oldu benim için.
@Time Traveler aynı şehirde yaşıyormuşuz. Farketmemişim bu zamana kadar. Hangi kısımdasınız? Konuşmak isterim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
EM4gVGKWkAAN979.jpgEM4gVgAWoAIIkyB.jpg
Arkadaşlar artık jandarma trafikten de kaçamıyoruz, hayırlı olsun :))
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-12-2019 Saat: 15:17)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: EM4gVGKWkAAN979.jpgEM4gVgAWoAIIkyB.jpg
Arkadaşlar artık jandarma trafikten de kaçamıyoruz, hayırlı olsun :))

Ya aynasızlardan?

yerli-otomobil-polis-araci-oldu-egm-ghjhgjghjgti.gif
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ülkemiz için hayırlı olsun.Tanıtılan arabalar gerçekten muazzam,umarım dilediğimiz gibi olur.Teknoloji kısmındada umarım bu tür meyveler vermeye devam ederek iyi yerlere geliriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yerli-otomobil-havalimani-hizmetinde_78d14.jpg

Şunun mockup dosyasını bulmak lazım :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping