Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Ana sayfasında Hata Yardım lütfen
Herkese iyi forumlar,

Çok önceden üniversitedeki arkadaşlar yararlansın diye bir forum oluşturdum kkueem.10tl.net diye. O dönem bu forum işlerine merak sarıp buranın da yardımıyla epey bi kurcaladım temalar şablonlar reklamlar falan filan. Şimdi işleri tekrar bi ele almak istedim burdan güzel bir tema uldum ve yükledim ancak an sayfada bazı hatalar oluştu yazılar falan kaydı. Yardımcı olup düzeltebilecek biri varsa admin hesabı vericem. 

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 16:25)enesberkaysevinc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkese iyi forumlar,

Çok önceden üniversitedeki arkadaşlar yararlansın diye bir forum oluşturdum kkueem.10tl.net diye. O dönem bu forum işlerine merak sarıp buranın da yardımıyla epey bi kurcaladım temalar şablonlar reklamlar falan filan. Şimdi işleri tekrar bi ele almak istedim burdan güzel bir tema uldum ve yükledim ancak an sayfada bazı hatalar oluştu yazılar falan kaydı. Yardımcı olup düzeltebilecek biri varsa admin hesabı vericem. 

Merhaba,
Sitenizde bulunan tema sanırım aşağıdaki temaydı:
https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98602 (birkaç dakika önce silmişsiniz temayı.)

Sitenizden temayı şu an silmişsiniz galiba (konuda bahsettiğiniz temayı), öyle görüyorum.
Bahsettiğiniz temayı sildiğinize göre, artık bir sorununuz yok sanırım.

İyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yok bahsettiğim tema o tema değil ben sizin gördüğünüz temayı denemek için yükledim o temayı yüklediğimde bahsettiğim sıkıntı düzelmişti ancak sizin gördüğünüz temanın da başka problemleri var o yzüden sildim sizin gördüğünüz temayı.
Şu an konu açarken bahsettiğim tema mevcut iki sn üyelik zorunluluğunu kaldırayım ana sayfayı bi görüntüleyin tekrar size zahmet bahsettiğim problemi anlayacaksınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 16:48)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-12-2019 Saat: 16:25)enesberkaysevinc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkese iyi forumlar,

Merhaba,
Sitenizde bulunan tema sanırım aşağıdaki temaydı:
https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98602 (birkaç dakika önce silmişsiniz temayı.)

Sitenizden temayı şu an silmişsiniz galiba (konuda bahsettiğiniz temayı), öyle görüyorum.
Bahsettiğiniz temayı sildiğinize göre, artık bir sorununuz yok sanırım.

İyi forumlar.

yok bahsettiğim tema o tema değil ben sizin gördüğünüz temayı denemek için yükledim o temayı yüklediğimde bahsettiğim sıkıntı düzelmişti ancak sizin gördüğünüz temanın da başka problemleri var o yzüden sildim sizin gördüğünüz temayı.

Şu an konu açarken bahsettiğim tema mevcut iki sn üyelik zorunluluğunu kaldırayım ana sayfayı bi görüntüleyin tekrar size zahmet bahsettiğim problemi anlayacaksınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 16:55)enesberkaysevinc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yok bahsettiğim tema o tema değil ben sizin gördüğünüz temayı denemek için yükledim o temayı yüklediğimde bahsettiğim sıkıntı düzelmişti ancak sizin gördüğünüz temanın da başka problemleri var o yzüden sildim sizin gördüğünüz temayı.

Merhaba,
Temayı aşağıdaki adresten tekrar yüklemeyi deneyiniz:
https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99684
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 16:59)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-12-2019 Saat: 16:55)enesberkaysevinc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yok bahsettiğim tema o tema değil ben sizin gördüğünüz temayı denemek için yükledim o temayı yüklediğimde bahsettiğim sıkıntı düzelmişti ancak sizin gördüğünüz temanın da başka problemleri var o yzüden sildim sizin gördüğünüz temayı.

Merhaba,
Temayı aşağıdaki adresten tekrar yüklemeyi deneyiniz:

Temayı zaten bu adresten yaklaşık yarım saat önce yükledim. Ama dediğinizde vardır bir hayır diyerek :) tekrar yükledim sonuç yine aynı. Kusura bakmayın kimseye uğraş verdirmek istemezdim ama tema çok güzel çok hoşuma gitmişti yüklerken de çok sevindim uzun süre kullanırım bu temayı diye ama yükledikten sonra hayal kırıklığına uğradım. İnşallah düzelir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema yapımcısı bölümüne niçin kendi isminizi yazdınız?
Orijinale çevirmenizi rica ediyorum. Emeğe saygı biraz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 17:21)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema yapımcısı bölümüne niçin kendi isminizi yazdınız?

Heves işte, yapabildiklerim onlardan ibaret olduğu için heyecanla ordan başlamışım. haklısınız sonuna kadar düzeltiyorum şimdi. Bide diğer sorunlar hallolsa
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temadan yapımcı adını ve çeviri adını kaldırmışsınız onları düzelttin yaptığınız yasaktır. Telif haklarına aykırıdır. Temanızdaki sorunu buraya tam yazarsanız çözüm buluruz.
Örnek : php hatası çıkıyorsa buraya kopyalayın, resim linkleri kırıksa ilgili bölümün adresini verin bunun gibi sorun tam olarak neyse yazarsanız çözeriz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 17:28)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Örnek : php hatası çıkıyorsa buraya kopyalayın, resim linkleri kırıksa ilgili bölümün adresini verin bunun gibi sorun tam olarak neyse yazarsanız çözeriz.

Ek olarak,
Bakınız: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=96732
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 17:28)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temadan yapımcı adını ve çeviri adını kaldırmışsınız onları düzelttim yaptığınız yasaktır. Telif haklarına aykırıdır. Temanızdaki sorunu buraya tam yazarsanız çözüm buluruz.
Örnek :  php hatası çıkıyorsa buraya kopyalayın, resim linkleri kırıksa ilgili bölümün adresini verin  bunun gibi sorun tam olarak neyse yazarsanız çözeriz.
 dediğim gibi hatamı düzelttim düzeltiyorum da emeğe saygısızlık gibi bir niyetim yok bi acemilik ettik işte, her neyse sorunun ana sayfada forum başlıklarının yanında mavi kutucuk içinde olması gereken sayılar dışarda içerikler de sağa doğru kaymış durumda ek dosya olarak resmi yüklüyorum şimdi halledebilirseniz sevinirim.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 17:32)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-12-2019 Saat: 17:28)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Örnek :  php hatası çıkıyorsa buraya kopyalayın, resim linkleri kırıksa ilgili bölümün adresini verin  bunun gibi sorun tam olarak neyse yazarsanız çözeriz.

Ek olarak,
Bakınız: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=96732
 kuralları inceledim bu foruma daha bugün üye oldum her şeyi detaylı inceleme şansım olmadı burada olan kimeye saygısızlık etmek gibi de bi niyetim yok dediğim gibi durumların tümü bilgisizlikten kaynaklanıyor, daha dikkatli olmaya çalışacağım, hakkınızı helal edin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 17:27)enesberkaysevinc Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-12-2019 Saat: 17:21)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema yapımcısı bölümüne niçin kendi isminizi yazdınız?

Heves işte, yapabildiklerim onlardan ibaret olduğu için heyecanla ordan başlamışım. haklısınız sonuna kadar düzeltiyorum şimdi. Bide diğer sorunlar hallolsa

Ayrıca, düzenlemeyi unuttuğunuz yer var. Forum Yazılımı size ait değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 17:44)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

PHP Kod:
Forum Yazılımı: <a href="http://www.mybb.com" target="_blank">MyBB</a
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

galiba artık oldu, unuttuğum yer varsa söyleyin lütfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 17:47)enesberkaysevinc Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Merhaba,
Tema yapımcısının ve Türkçe çeviricisinin site adreslerine kendi site adresinizi yazmışsınız. Şablonlardan düzeltebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 17:58)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Merhaba,
Tema yapımcısının ve Türkçe çeviricisinin site adreslerine kendi site adresinizi yazmışsınız. Şablonlardan düzeltebilirsiniz.

Temanın orjinal halini yükleyin:
Zaten, temanın orjinal hali olduğu için yukarıdaki link, bundan dolayı footer'da düzelecektir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 18:03)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-12-2019 Saat: 17:58)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-12-2019 Saat: 17:27)enesberkaysevinc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Heves işte, yapabildiklerim onlardan ibaret olduğu için heyecanla ordan başlamışım. haklısınız sonuna kadar düzeltiyorum şimdi. Bide diğer sorunlar hallolsa

Merhaba,

Temanın orjinal halini yükleyin:
Zaten, temanın orjinal hali olduğu için yukarıdaki link, bundan dolayı footer'da düzelecektir.
 şu anda temanın orjinal hali yüklü bu arada bu vesileyle verdiğiniz linkten temayı 3. defa yüklemiş oldum sorunda değiişiklik yok, bu şekilde çözülmeyecek galiba
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu hakkında yardımcı olabilecek kimse kalmadı galiba
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema hatalı olabilir mi? Tema'nın orjinalini herhangi bir oynama yapmadan yüklediyseniz, sorun tema'da olmalı öyle değil mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

En Güncel Paylaşım Platformu ! -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping