Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selam
(23-12-2019 Saat: 23:05)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-12-2019 Saat: 23:00)#rodri Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-12-2019 Saat: 22:57)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hala eski kavgalar anlamıyorsunuz artık o eğlendiğimiz kavga günler yok bırakın kardeş olalım bir avuç kullanıcı dışında kimse kalmadı ortamda zaten.

Hoş geldin canım dostum

İdeallerini satan adamdan kimseye kardeş olmaz, yarın sizi de satar.

Muratbaykam 'ın anlatmaya çalıştığı gibi ne diye bu kavga...
Herkes her geri döneni pişman olanı hoş karşılasa zaten biz şuan da çoktan almış yürümüştük..Bu şekilde davrandığımız için sürekli bir kavga ortamı oluyor.Yarın o arkadaşta senin bir konunu bu şekilde yorumlayacak, napıcaz o zaman da yeniden ban mı uygulayacağız.
Empati yapalım ya, sen burada ben ve eski admin Shelby 'e söylediğin kötü sözler için banlanmamış mıydın?Ben sana yeniden mesaj attığında böyle mi davrandım...
Boşvermeyi bilelim bazı şeyleri yoksa hayatı zorlaştırırız...

Ben sığındığım hiçbir düşünceyi satmadım. Yaptığım bir hata vardı ve gelip özür diledim, sağolun affettiniz.
Olayların bir kısmına sanırım hakimsiniz ancak arada bilmediğiniz şeyler var ve benim sinirimin sebebi de bu...
Arkadaşın affedilecek bir hareketi yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-12-2019 Saat: 23:08)#rodri Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-12-2019 Saat: 23:05)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-12-2019 Saat: 23:00)#rodri Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-12-2019 Saat: 22:57)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hala eski kavgalar anlamıyorsunuz artık o eğlendiğimiz kavga günler yok bırakın kardeş olalım bir avuç kullanıcı dışında kimse kalmadı ortamda zaten.

Hoş geldin canım dostum

İdeallerini satan adamdan kimseye kardeş olmaz, yarın sizi de satar.

Muratbaykam 'ın anlatmaya çalıştığı gibi ne diye bu kavga...
Herkes her geri döneni pişman olanı hoş karşılasa zaten biz şuan da çoktan almış yürümüştük..Bu şekilde davrandığımız için sürekli bir kavga ortamı oluyor.Yarın o arkadaşta senin bir konunu bu şekilde yorumlayacak, napıcaz o zaman da yeniden ban mı uygulayacağız.
Empati yapalım ya, sen burada ben ve eski admin Shelby 'e söylediğin kötü sözler için banlanmamış mıydın?Ben sana yeniden mesaj attığında böyle mi davrandım...
Boşvermeyi bilelim bazı şeyleri yoksa hayatı zorlaştırırız...

Ben sığındığım hiçbir düşünceyi satmadım. Yaptığım bir hata vardı ve gelip özür diledim, sağolun affettiniz.
Olayların bir kısmına sanırım hakimsiniz ancak arada bilmediğiniz şeyler var ve benim sinirimin sebebi de bu...
Arkadaşın affedilecek bir hareketi yok.
En azından burada ulu orta konuşmasak ki kavga ortamı çıkmasa... Yoksa aranızda geçenlerden haberim yok sadece bir şeylerin düzeltilebileceğine ikna etmeye çalışıyorum seni/sizi hepsi bu.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler: #rodri , mehmetext
"İdeallerini satan adamdan kimseye kardeş olmaz"

Çok sığ bir düşünce dostum. İdeallerine körü körüne bağlı olan bir insandan hiçbir şey olmaz. Bir düşüncen varsa bağlı kalabilirsin, ama o düşünceyi geliştirmedikçe ya da değiştirmedikçe hep aynı yerde sayarsın. Atatürk'ün de dediği gibi "Yerinde duran, geriye gidiyor demektir."
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neyse, seviyemi alçaltmama gerek yok. Teşekkür ederim, hoş bulduk.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Seni pek tanımam ama hoşgeldin
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
Hoşgeldin Arda
PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2019 Saat: 13:53)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "İdeallerini satan adamdan kimseye kardeş olmaz"

Çok sığ bir düşünce dostum. İdeallerine körü körüne bağlı olan bir insandan hiçbir şey olmaz. Bir düşüncen varsa bağlı kalabilirsin, ama o düşünceyi geliştirmedikçe ya da değiştirmedikçe hep aynı yerde sayarsın. Atatürk'ün de dediği gibi "Yerinde duran, geriye gidiyor demektir."

Vatanını satan bir insanı Atatürk affeder miydi? Böyle düşünseniz daha mantıklı olabilir.

(25-12-2019 Saat: 15:50)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neyse, seviyemi alçaltmama gerek yok. Teşekkür ederim, hoş bulduk.

Ben senin seviyene kadar inmişken biraz daha alçalıp beni yormadığın için teşekkür ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2019 Saat: 00:06)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin Arda

Bir süredir ya ben seni görmedim yada buralarda değildin. Nickini görünce özellikle yazdım konuya. Geldiysen sende hoşgeldin
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok şükür iyiyiz , seni tekrar görmek çok güzel...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2019 Saat: 00:36)#rodri Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-12-2019 Saat: 13:53)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "İdeallerini satan adamdan kimseye kardeş olmaz"

Vatanını satan bir insanı Atatürk affeder miydi? Böyle düşünseniz daha mantıklı olabilir.

"Vatan" bir ülkü olamaz, sonuç olarak yaptığın örneklendirme de yanlış oluyor. Ama her neyse, yazdıklarımı burada bitireyim. Bu konuşmayı yaşanmamış gibi yapalım dostum.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hoş buldum, seni buralarda görmek güzel.

(26-12-2019 Saat: 02:46)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok şükür iyiyiz , seni tekrar görmek çok güzel...

Çok sağol dostum.

(25-12-2019 Saat: 15:50)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neyse, seviyemi alçaltmama gerek yok. Teşekkür ederim, hoş bulduk.

Ben senin seviyene kadar inmişken biraz daha alçalıp beni yormadığın için teşekkür ederim.

Seviyeme alçalamazsın, ancak yükselirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
Boş laflarla ne birbirinize zarar ne de kendinize yarar verebilirsiniz, söylemek istedim. İyi forumlar.
Bu arada "sağ ol" diye yazılır.
"Hoş geldin"
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
1
PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
(26-12-2019 Saat: 15:39)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

(26-12-2019 Saat: 02:46)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok şükür iyiyiz , seni tekrar görmek çok güzel...

Çok sağol dostum.

ekip arkadaşlarını satan, düne kadar arkasından laf ettiği adamın bu gün ekibinde olan birisinin mi seviyesi yüksekte? kandırma kendini.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2019 Saat: 17:11)#rodri Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-12-2019 Saat: 15:39)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Çok sağol dostum.

ekip arkadaşlarını satan, düne kadar arkasından laf ettiği adamın bu gün ekibinde olan birisinin mi seviyesi yüksekte? kandırma kendini.

Ben kimsenin ekibinde falan değilim, sadece bazı şeyleri gördüm. Ayrıca, @Hoffa ile bu konuları konuşmuştuk diye hatırlıyorum, haksız mıyım? Geçmişte yaşanan olayları bir kenara bırakıp site adına bir şeyler yapmaya çalıştık ikimiz de. Seninle de öyle yapmalıyız, öyle değil mi? Tartışmayı bırakıp site adına yararlı şeyler yapmak en mantıklısı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2019 Saat: 00:56)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir süredir ya ben seni görmedim yada buralarda değildin. Nickini görünce özellikle yazdım konuya. Geldiysen sende hoşgeldin

Teşekkür ederim adminim evet buralardayım artık ama pek konu açmıyorum sadece ne var ne yok bakıyorum
PGM
Teşekkür verenler: TaaRRuz

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping