Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enes Batur Yeni Şarkı
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Autotune çok abartılmış. ben beğenmedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En azından şu adamı buraya taşımayın...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2019 Saat: 21:29)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En azından şu adamı buraya taşımayın...

Enes batur çatur çutur :P
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu adam dediğinizde bizden birisi ve o da çalışıyor emek gösteriyor. Nitekim hatalarıda vardır ama yinede bu şekildedir konuşmamak gerek diye düşünüyorum. Ayrıca bence güzel olmuş şarkı ben beğendim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose
(21-12-2019 Saat: 09:22)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu adam dediğinizde bizden birisi ve o da çalışıyor emek gösteriyor. Nitekim hatalarıda vardır ama yinede bu şekildedir konuşmamak gerek diye düşünüyorum. Ayrıca bence güzel olmuş şarkı ben beğendim.

Bu adam gerçekten parayla bozuldu 2015-2016 videolarından sonra çöpe döndüğü bariz.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-12-2019 Saat: 09:22)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu adam dediğinizde bizden birisi ve o da çalışıyor emek gösteriyor. Nitekim hatalarıda vardır ama yinede bu şekildedir konuşmamak gerek diye düşünüyorum. Ayrıca bence güzel olmuş şarkı ben beğendim.

Hepimiz bir aileyiz sonuçta değil mi, her ne kadar bütün parayı o götürse de :))))))))
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Enes Batur destekçisi değilim ama kendisinin insani yönünü beğeniyorum. Videolarını izlemiyorum fan boyu falan da değilim. Ancak sosyal medyada aşırı boş gereksiz bir tepki alıyor nedense.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping