Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birisinin derdini küçümsemek - tartışma konusu
Bir insanın/bireyin derdini, acısını küçümsemek kadar aptalca bir durum yok. Senin başına gelse hiç umrunda olmayacak olay, benim canımı fazlasıyla sıkabilir ve sen bunu anlamak zorundasın. Bir de şey var; atıyorum "başıma x olayı geldi diyorsunuz" adam geliyor "afrikada çocuklar açlıktan ölüyor, suriyede savaştan ölen çocuklar var" diye atlıyor. ciddi olamazsın ya, cidden kusura bakma afrikada açlıkla boğuşan bir çocuk olmadığım için veya suriyede savaşın/kaosun ortasında kalmış bir çocuk olmadığım için.. Senin, benim veya o'nun farklı farklı sorunları var; sevgilisinden ayrılmasını da, annesinin/babasının rahmetli olmasını da veya dizinin kanamasını da dert edinebilir insan. ve sen bunlara saygı duymak zorundasın, kimseye derdini seveyim ben de bir şey oldu sandım diyemezsin.

sizin de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu twitter tarzı geyik kategorisine açılsaydı güzel olurmuş.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir de dinliyormuş gibi yapıp dinlemeyenler var.
Sürekli arkadaşına derdini anlatmak da kötü bir yandan. Her zaman derdini anlatıyorsun, başından geçen kötü olayı anlatıyorsun. "Sevgilimden ayrıldım, otobüsü kaçırdım, sınavdan düşük aldım, aga bee seni arkadaşım olarak görüyorum dedi" diyerek sürekli kötü şeylerden bahsetmek daha kötü şeyleri getiriyor diye düşünüyorum. Dert anlata anlata geçer diye bir söz vardı sanırım. Ben o sözü şöyle değiştirmek istiyorum; dert anlata anlata çoğalır ^^
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu uygun yere taşıdım.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konuyu bu bölüme taşıdığınızda konunun ve mehmetext'in yanıtının yarısının gittiğini fark ettiniz mi ? @BizeHerYer61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne zararı vardı ki taşındı zaten anlamadım. Twitter tarzı kısmında karakter sınırı var, fazlasını göstermiyor.
Düzelttim, şuan sıkıntı yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #rodri

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping