Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk temanızı yapma hikayeniz
Ben ilk temamı yapıcam diye 3 tane temanın xml dosyasını indirip 3 dosyadan da belirli kısımları alıp birleştirmiştim sonra da neden olmadı diye düşünmüştüm.

Sizlerinde ilginç hikayeleri vardır herhalde, sizlerde yazında biraz eğlenelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zamanlar iNFiNeT diye bir forumum vardı, hiç unutmam :) Her tarafını resimli yapmıştım sonra da paylaşmış mıydım hatırlamıyorum. Deneme & yanılma ile çook şeyler öğrendim, öğrenmeye devam ediyorum hala.
https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=73522 al işte tema yapıyoruz hala nasıl değiştireceğimizi bilmiyoruz :D
https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=67076 tema yapmışız da yayınlamayı bilmiyormuşuz ya Allah'ım :))
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose
(17-12-2019 Saat: 13:23)Mystic0 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben ilk temamı yapıcam diye 3 tane temanın xml dosyasını indirip 3 dosyadan da belirli kısımları alıp birleştirmiştim sonra da neden olmadı diye düşünmüştüm.

Sizlerinde ilginç hikayeleri vardır herhalde, sizlerde yazında biraz eğlenelim.

Bu çok güzelmiş :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üç dört tane temayı açıp oradan kendim tekrardan aynılarını yazıyordum çok umutluydum MyBB'nin en kral temalarını crack olarak indirip yapıyordum parayı bulurum diye düşünüyordum ama nafile.. o günden sonra da tema dosyalarını sadece logo değiştirmek için açıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir anekdotta ben paylaşayım.
Ben zaten oldum olası tasarım konusunda becerisi olan birisi olmadım. Kodlama ya da programlama konusunda belli aşamalara geldim ama tasarım konusunda hala aynı yerlerdeyim.
Limpid Water adında ilk temamı yaptığımda tam bir renk cümbüşü vardı temada. Çıplak gözle bakılan kaynak etkisi yaptı göz ağrılarına neden oldu yapana kadar.Sonra yaptım yayınladım ve bir kaç tane kullanan çıktı. Bizim Türk geleneğimiz de tutulan bir şeyin cılkını çıkarmak çok meşhur olduğu için kolları sıvadık.Başladık yenisini yapmaya daha koyu tonlarla daha elle tutulur gözle görülür bir şeyler için çalışmaya başladım bu kez tabi benim bunu yaptığım dönemlerde benden kat ve kat daha iyi tasarım yapabilen üyeler de eş zamanlı tema paylaşımları yapınca bizim tema oldu ikinci hatta üçüncü dördüncü el :)
Güzel günlerdi anılarımı hatırlattı bana
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende tema yapma adımını, forumeXe isimli vBulletin alt yapısına sahip forum adresi için yapılmış tüm temaları MyBB sürümüne uyarlayarak atmıştım. Bir nevi (ç)almıştım. :D

Bide temayla kalsa iyiydi, grafik tasarımlarınıda convertleyip psd olarak ücretsiz paylaşmıştım.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping