Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitedeki Gerginliğin Sebebi
Selamlar dostlar, sadece başlıktaki şeyi merak ettiğim için konuyu açtım. Herhangi bir şekilde forumdan kimseyle çok yakın bir bağım, son zamanlarda konuşmuşluğum yok o yüzden sebebini bilmiyorum. Altta yazdığım her şeyi kendi gözlemlerim doğrultusunda yazdım.

Belirli iki grup var, biri yetkililerden oluşuyor diğerleri ise eski yetkililerden. Bu iki gruptan birisi ne zaman bir şey yapsa diğer gruptan biri kalkıp ona giydirmeye çalışıyor. Sonrasında ise tartışma karşılıklı kavgaya dönüşüyor. Bunun bir ya da birkaç kez olması normal fakat foruma ne zaman girsem görüyorum bunu. Bu tartışmaların altında belirli bir sebep varsa, ki olduğunu düşünüyorum; bu forumun bir üyesi, eski bir yetkilisi vasfı ile bilgilendirilmek istiyorum.

Tabii sebep ne olursa olsun bu tarz kavgalara girmeye gerek yok, özellikle yetkili arkadaşlar bunu bilmelerine rağmen tuzağa düşüyorlar. Sonuç olarak iki taraf da belirli bir yaşa gelmiş, nasıl davranmaları gerektiğini bilen insanlar. Size akıl verecek değilim, haddim değil ama ben bile ortada yanlış bir şey olduğunu görüyorum arkadaşlar. Birbirinizi gömünce yükselmiyorsunuz, bunu bilmenize rağmen yapmaya devam ediyorsunuz.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext , blackbear , admin , TaaRRuz , NoThing2Lose , Gokss
Ek olarak farklı bir konu açmayı gereksiz buldum. Bir yetkili arkadaş bu yorumu okuyacaktır;

Bir yetkim olmamasına rağmen yetkililere özel olan kategoriyi görüp konu açabiliyorum. Bilginiz olsun.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin
Yeni bir yapılanmanın içinde iken kendisine verilen yetkiyi kötüye kullanan, yıllarca verdiği emeği çöpe atan arkadaşlar dün siteden uzaklaştırıldı.
Geçmişte olmuş olabilir ama şuan herhangi bir gerginlik yok, olmayacak. Biraz sitenin çevresi yenileniyor sadece, zamanla rayına oturacaktır.
Siteye değer verip görüşlerini paylaştığın için de ayrıca teşekkür ederim.

Emektar rütbesinin görebildiği kategorileri düzenleyelim hocam. @TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61 , atakaj , NoThing2Lose
(17-12-2019 Saat: 11:32)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ek olarak farklı bir konu açmayı gereksiz buldum. Bir yetkili arkadaş bu yorumu okuyacaktır;

Bir yetkim olmamasına rağmen yetkililere özel olan kategoriyi görüp konu açabiliyorum. Bilginiz olsun.
Biraz inceledim ama bulamadım.Hangi kategori görünür durumda bilgi verir misiniz?
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2019 Saat: 22:13)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-12-2019 Saat: 11:32)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ek olarak farklı bir konu açmayı gereksiz buldum. Bir yetkili arkadaş bu yorumu okuyacaktır;

Biraz inceledim ama bulamadım.Hangi kategori görünür durumda bilgi verir misiniz?

Yönetim bölümü, deneme kategorisi olması lazım. Ben öyle biliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kapalı görünüyor emektar izinleri ama anlayamadım
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2019 Saat: 22:23)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kapalı görünüyor emektar izinleri ama anlayamadım
Hocam acaba kategori ayarlarında sorun olabilirmi yada emektar grubu ayarlarında.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-12-2019 Saat: 22:26)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-12-2019 Saat: 22:23)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kapalı görünüyor emektar izinleri ama anlayamadım
Hocam acaba kategori ayarlarında sorun olabilirmi yada emektar grubu ayarlarında.
Baktım kategori geneline onda da sorun göremedim. En olmadı emektar grubunu silip yenisini oluşturacağım.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose
Şu anda göremiyorum, bir sıkıntı yok hocam.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping