Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bb#1 tema çizimi
DOjy5m.png

Kod:
https://i.hizliresim.com/DOjy5m.png

öylesine kafama esti bi tema gümleteyim dedim. fazlasıyla basit ama olsun
yorumlarınızı eksik etmeyin

beğenirseniz animasyonlarını ve konuiçini çizeceğim
*ciddiyim çok susadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61 , rodri
Ben beğendim, güzel taslak olmuş. Footer, konu yorum sayısı gibi detaylar da eklenince daha iyi olacaktır.
Ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2019 Saat: 02:04)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben beğendim, güzel taslak olmuş. Footer, konu yorum sayısı gibi detaylar da eklenince daha iyi olacaktır.
Ellerine sağlık.

Yorum için teşekkürr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2019 Saat: 02:07)blackbear Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2019 Saat: 02:04)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben beğendim, güzel taslak olmuş. Footer, konu yorum sayısı gibi detaylar da eklenince daha iyi olacaktır.
Ellerine sağlık.

Yorum için teşekkürr
Çok güzel olmuş sade ve şık elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2019 Saat: 02:12)yusuer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş sade ve şık elinize sağlık.

Teşekkürlerr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Content kısmını birazcık küçültürsen, konu/yorum kısmını eklemeden, mobil uyumlu bir tema tasarlamış olursun. Hoş olmuş, eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık, sadelik konusunda çok hoşuma gitti. Şahsen forum sitem olsa kullanmak isterdim. Ciri'nin de dediği gibi mobil uyum için enfes bir tema. Avatar kısımlarını da sadeleştirebilirsin biraz aslında :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sade kalmış gibi görünüyor. Tema daha coşkulu olabilir. Şu anki hali ile de güzel, eline sağlık.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2019 Saat: 06:29)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Content kısmını birazcık küçültürsen, konu/yorum kısmını eklemeden, mobil uyumlu bir tema tasarlamış olursun. Hoş olmuş, eline sağlık

Teşekkürler ilgilenicem

(13-12-2019 Saat: 13:07)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık, sadelik konusunda çok hoşuma gitti. Şahsen forum sitem olsa kullanmak isterdim. Ciri'nin de dediği gibi mobil uyum için enfes bir tema. Avatar kısımlarını da sadeleştirebilirsin biraz aslında :)

Teşekkür ederimm :)

(13-12-2019 Saat: 18:18)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sade kalmış gibi görünüyor. Tema daha coşkulu olabilir. Şu anki hali ile de güzel, eline sağlık.

Teşekkürlerr, bi diğer çizimide çoşkulu çizerizz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sade şeyler her zaman güzeldir. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benimde gayet hoşuma gitti hocam, sadece forumbit_depth2_forum, yani bölümlerin olduğu yeri arka plandan biraz ayırabilirmişsiniz gibi geliyor, bölümlerin öne çıkması için. Onun dışında çok iyi olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
daha fazla sadeleştirin, daha fazla DAHA FAZLA!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2019 Saat: 20:52)Adolf Hitler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sade şeyler her zaman güzeldir. Eline sağlık.

Teşekkürr

(13-12-2019 Saat: 21:46)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benimde gayet hoşuma gitti hocam, sadece forumbit_depth2_forum, yani bölümlerin olduğu yeri arka plandan biraz ayırabilirmişsiniz gibi geliyor, bölümlerin öne çıkması için. Onun dışında çok iyi olmuş.

Teşekkür ederimm, ilgilenicem

(13-12-2019 Saat: 22:15)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: daha fazla sadeleştirin, daha fazla DAHA FAZLA!

dimi, daha güzel :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2019 Saat: 02:01)blackbear Nickli Kullanıcıdan Alıntı: DOjy5m.png

Kod:
https://i.hizliresim.com/DOjy5m.png

öylesine kafama esti bi tema gümleteyim dedim. fazlasıyla basit ama olsun
yorumlarınızı eksik etmeyin

beğenirseniz animasyonlarını ve konuiçini çizeceğim
*ciddiyim çok susadım

WordPress soft tema tasarımlarına benzemiş, ellerine sağlık; güzel olmuş.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: blackbear
Cem herkese böyle yorum yapmaz ona göre :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: blackbear
(18-12-2019 Saat: 00:18)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem herkese böyle yorum yapmaz ona göre :D

Yook bee :D
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-12-2019 Saat: 00:16)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: WordPress soft tema tasarımlarına benzemiş, ellerine sağlık; güzel olmuş.

Teşekkür ederimm, şu günler daha çok blog temaları çiziyorum elim ondan böyle birşeylere kaymıştır :D

(18-12-2019 Saat: 00:18)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem herkese böyle yorum yapmaz ona göre :D
:D teşekkürr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping