Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eğer .com'a geçersem
Site URL:http://thesims123.10tl.net/

Soru: merak ettiğim birşey var eğer .com'a geçmek istersem konuları ve üyeleri sitemde hiçbirşey değişmeden sadece 10tl net kalkıp .com olarak geçirip yola .com uzantısından kendi fttp'm ile devam etmek istersem böyle birşey mümkün olur mu ???

Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz: .com'a geçersem üye ve konumun kaybolup kaybolmadığını öğrenmek

Ek olarak eklemek istedikleriniz: (Sadece bilenler cevaplasın her önüne gelen yorum yapmasın)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
FTP gerektiriyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 22:31)ADg Nickli Kullanıcıdan Alıntı: FTP gerektiriyor.

sorumun cevabı değil sorumu tekrar okurmusun ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 22:32)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

sorumun cevabı değil sorumu tekrar okurmusun ...
Demek istediğim 10tl.net'teki tüm üyelerini, konularını geçiremezsin. FTP gerekiyor bu da üyelere verilmiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
forumda tekrar araştırma yaptım evet gayet mümkünmüş işte linkler bilmiyenlerde baksınlar bilgileri olur...

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=5868&highlight=.com

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=4357&highlight=.com

bilmeyenlerin cevap vermemesini istemiştim

korkudan öldürüyodun beni emeklerim gidecek diye ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 22:54)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: forumda tekrar araştırma yaptım evet gayet mümkünmüş işte linkler bilmiyenlerde baksınlar bilgileri olur...

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=5868&highlight=.com

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=4357&highlight=.com

bilmeyenlerin cevap vermemesini istemiştim

korkudan öldürüyodun beni emeklerim gidecek diye ...
Bilmemekle değil. Sorununu yanlış anlamışım.

Kusura bakma. Aklıma FTP ile yapılan gelmiş.

Ancak bu konulardaki yönlendirme. ÖM attım daha açık bilgiler için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önemli değil bende bazen yanlış anlıyorun :S

bende özürdilerim doğrusu sert çıktım son zamanlarda forumda gerçekten anlamsız cevap verenler , bilmedikleri halde herşeye maydanoz olanlar ve anlamsız konular açanlar var siteden soğutuyo insanı butarz şeyler ...

tekrar sağolun 2 ay sonra .com alıcam üniversitenin başlamasıyla ön hazırlık olsun diye sormuştum ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 23:20)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önemli değil bende bazen yanlış anlıyorun :S

bende özürdilerim doğrusu sert çıktım son zamanlarda forumda gerçekten anlamsız cevap verenler , bilmedikleri halde herşeye maydanoz olanlar ve anlamsız konular açanlar var siteden soğutuyo insanı butarz şeyler ...

tekrar sağolun 2 ay sonra .com alıcam üniversitenin başlamasıyla ön hazırlık olsun diye sormuştum ...
Önemli değil. Senin bu dediğin yöntem ile ilgili ÖM attım okursan sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin KP'den veritabanı yedeği alırsınız.Daha sonra PhpMyAdmin'den de sql dosyasını aktarırsınız.Tüm veritabanı .com sitenize geçer.Dolayısıyla konu ve üyeler de.Ancak daha sonra 10TL.Net uzantılı sitenize üye olanlar ve konu açanlar yeni siteyi etkilemez.Yeni siteye üye olanlar da eski siteyi etkilemez.İkisinin birbiriyle bağlantılı olması için admin den dns ayarlarını almanız gerekir.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 23:50)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin KP'den veritabanı yedeği alırsınız.Daha sonra PhpMyAdmin'den de sql dosyasını aktarırsınız.Tüm veritabanı .com sitenize geçer.Dolayısıyla konu ve üyeler de.Ancak daha sonra 10TL.Net uzantılı sitenize üye olanlar ve konu açanlar yeni siteyi etkilemez.Yeni siteye üye olanlar da eski siteyi etkilemez.İkisinin birbiriyle bağlantılı olması için admin den dns ayarlarını almanız gerekir.
Benden daha iyi bilgili şef adayım durumu tamamen açıkladı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok teşekkür ederim bu konu hakkında yeni bi konu açıp sabitllerseniz üyeler için yaralı olur son sorum .com olarak açıcağım sitenin mybb olması şart değil değilmi dediklerinizin geçerli olması için ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 23:56)kemfaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok teşekkür ederim bu konu hakkında yeni bi konu açıp sabitllerseniz üyeler için yaralı olur son sorum .com olarak açıcağım sitenin mybb olması şart değil değilmi dediklerinizin geçerli olması için ...

MyBB olması şart.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler iki aya kalmaz geçicem .com a

bu konu düzenlenir ve sabitlenirse sevinirim arayan arkadaşlar daha çabuk sonuca ulaşır ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2012 Saat: 23:50)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin KP'den veritabanı yedeği alırsınız.Daha sonra PhpMyAdmin'den de sql dosyasını aktarırsınız.Tüm veritabanı .com sitenize geçer.Dolayısıyla konu ve üyeler de.Ancak daha sonra 10TL.Net uzantılı sitenize üye olanlar ve konu açanlar yeni siteyi etkilemez.Yeni siteye üye olanlar da eski siteyi etkilemez.İkisinin birbiriyle bağlantılı olması için admin den dns ayarlarını almanız gerekir.

veri tabanı yedeğini alamadım bilgisayara kaydedilmiyor ve phpmyadmin nerede bulamadım yardım ederseniz sevinirim ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Host değilde domain alırsanız birşeye gerk kalmaz diye biliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence 10tl.net'i Geçirme Direk Al Arıza Çıkabilir Bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hostu geçirirse çıka bilir. ama domain de sorun olmaz .tk gibi domain alırsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yanlız sayın adminden sitenizinin yedeğini almanızı öneririm Bundan Önce mstyalvac "MesutBey" admin kp yediği alıp denemişti sorun cıkmıstı sayın adminden istemişti aynı şekilde adminden isteyiniz temiz bir sonuç için kolaygelsin...
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yalnız Admin KP ye orjinal domain (10tl.net) ile girmenizi öneririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping