Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Death Note L İmza Çalışmam !
AÇIKLAMA : Tamamen bana aittir ve ilk denememdir.Çok basit olduğunu ve kötü yorumlar geleceğini de biliyorum,kabul ediyorum.Umarım yakın zamanda gelişirim...İmza ;

b97wl.png

İmzama en ama en sevdiğim anime dizisi Death Note'deki favori karakterimi de ekledim.Hiç güzel olmadı :( Zaten hiç bir derse bakmadan ve video izlemeden hiç bilgim olmadan yaptım.Tabii güzel olmaz.Kullanmayı da düşünmüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumumu konuya yazmışsın :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:( olmamış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet olmadı hatta iğrenç ötesi oldu buna imza denemez...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık yinede. Kendini geliştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2012 Saat: 14:56)Uchiha Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık yinede. Kendini geliştir.

Teşekkür ederim 4.sete gelmeme rağmen rankta gelişemedim bunda da geliştiremem bence yinede denemeden olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olsun kardeşim yaratıcı olursan birçok şey yapabilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2012 Saat: 14:58)metekadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olsun kardeşim yaratıcı olursan birçok şey yapabilirsin

Teşekkürler moralim düzeldi :) Genelde bana yaratıcı derler doğruysa iyi şeyler çıkabilir belki :) Ne diyeyim evde kendi kafama göre takma isimler oluştururum.Yeni bir dil yapmaya çalışırım ve sadece kendim kullanırım.Kafama göre hikayeler yazarım.Eskiden okulda resim derslerinde öğretmenim resimlerime ve yaratıcılığma hayran kalırdı ama sanırsam ben böyle işlerde iyi değilim.Beceremem gibi geliyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle Dogru . İstersen Sana Teamwieverden bazı dersler veriim saydam imzalar genellikle daha güzel oluyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önünde uzun bir yol var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2012 Saat: 15:00)metekadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle Dogru . İstersen Sana Teamwieverden bazı dersler veriim saydam imzalar genellikle daha güzel oluyor

Olabilir yani.İllaha öyle olmasına da gerek yok.İnternette milyonca ders var.Daha hiçbirini izlemeden yaptım.Aceba izleyince bir faydası olur mu bilmiyorum.

(31-07-2012 Saat: 15:00)XRs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önünde uzun bir yol var.

Tabii :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2012 Saat: 15:02)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2012 Saat: 15:00)metekadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle Dogru . İstersen Sana Teamwieverden bazı dersler veriim saydam imzalar genellikle daha güzel oluyor

Olabilir yani.İllaha öyle olmasına da gerek yok.İnternette milyonca ders var.Daha hiçbirini izlemeden yaptım.Aceba izleyince bir faydası olur mu bilmiyorum.

Çogu Şeyi İnternetten Öğrendim :)
Neyse Kardeşim Konuya Geçelim.Şimdi bu İmzaya Olmamış Diyoruz Ama,Çok Çalışırsan 2 Veya 3 Ay Sonra Xr's Gibi Olabilirsin Belki POSE Gibi De Olabilirsin Şimdiden Umudunu Kesme .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2012 Saat: 15:07)metekadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2012 Saat: 15:02)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [quote='metekadir' pid='81988' dateline='1343732432']
Kesinlikle Dogru . İstersen Sana Teamwieverden bazı dersler veriim saydam imzalar genellikle daha güzel oluyor

Neyse Kardeşim Konuya Geçelim.Şimdi bu İmzaya Olmamış Diyoruz Ama,Çok Çalışırsan 2 Veya 3 Ay Sonra Xr's Gibi Olabilirsin Belki POSE Gibi De Olabilirsin Şimdiden Umudunu Kesme .

Beni unutma çizimlerimi görmedin galiba :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2012 Saat: 15:07)metekadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2012 Saat: 15:02)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir oyun yapım uzmanı olmak için 3 yıl uğraştım ve pes etmedim.Arada pes ettiğimde oldu ama sadece 1 gün sürdü.Sonra tekrar devam ettim. 3.yılın Mart ayında (2011) öğrendim ve uzman oldum.Ama şu grafik işini beceremiyorum.Yine de bunun da peşinden gitmeye kararlıyım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D Senin Çizimlerine Karışamam :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yazı stili bozmuş :(