Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil yArdım
Acil yardım edin
Bizim site http://spermegaforum.10tl.net/index.php
bakın admin Bursa ya tatile gitti.Adminliği bana bıraktı sonra benden aldı.Makala Adında birine verdi.Makala denen *** Forumu kapattı açamaz mıyız admin yardım ya lütfen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok üzüldüm ya ben o Makala denen adamı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu sorunu çözene 10 gün boyunca rep vermessem neyim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
"(HaCkEd By MaKaLa)" yazmış bir de! Makala sana sesleniyorum düzeltmezsen yönetimde konu açılacak ve karar belirlenecek ve bu da senin için hiç iyi olmaz!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2012 Saat: 18:54)Nyan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "(HaCkEd By MaKaLa)" yazmış bir de! Makala sana sesleniyorum düzeltmezsen yönetimde konu açılacak ve karar belirlenecek ve bu da senin için hiç iyi olmaz!

Makala o sitenin üyesi değil miydi ? Niye hackledi ki ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2012 Saat: 18:55)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2012 Saat: 18:54)Nyan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "(HaCkEd By MaKaLa)" yazmış bir de! Makala sana sesleniyorum düzeltmezsen yönetimde konu açılacak ve karar belirlenecek ve bu da senin için hiç iyi olmaz!

Makala o sitenin üyesi değil miydi ?

Buraya da üye.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
lütfen düzeltin sitenin Gerçek Admini SperMegaForum saten sitenin ismiyle aynı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2012 Saat: 18:57)ardaburcu28 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: lütfen düzeltin sitenin Gerçek Admini SperMegaForum saten sitenin ismiyle aynı

Biliyoruz + Bizim elimizden gelen bir şey yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2012 Saat: 18:57)ardaburcu28 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: lütfen düzeltin sitenin Gerçek Admini SperMegaForum saten sitenin ismiyle aynı

En iyi arkadaşımın sitesini hackledi adam yaaa :( SperMegaForumla telefondan iki saattir konuşuyoruz adam şifreyi vermiyo :( Şifreyi verse belki biz çözebiliriz sorunu ? Hack'i kaldırmanın bir yolu yok mu ya :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
konuyu kilitleyebilirsin çözdük
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: