Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba
Merhaba,

Artık 2-3 senede bir uğramak bizim için bir gelenek hâline geldi. 2015'den beri kayıtlı olduğum bu sitede artık yeni bir hesap ile karşınıza çıkıyorum çünkü hesabımın şifresini unuttum maalesef. Olsun, önemli olan anılardır. Bu site bana çok şey kattı. 9 senede belki de bu forum olmasa öğrenemeyeceğim kodlama dillerini öğrendim. Bu işten de artık para kazanmanın zamanı gelmişti. Tam olarak gelişmediğim zamanda bile (2017-2020) bu sitede bir çok işin altında imzam var (Pazar, SP ile kullanıcı adını değiştir, admine özel mesajdan ilettiğim daha bir çok proje). En son da ARGE ekibi liderliğine gelip (2023) forumdaki aktiflik beni çekmediğinden istifamı vermiştim.

Bu siteden bir çok arkadaş edinmiştim, bir çoğu ile kırgın ayrıldık; ki bunların bir çoğu benim hatalarımdı. Köprünün altından çok sular aktı. Neyse, ben Arda; namıdeğer(!) AvanT2. Nasılsınız?
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin , kaRanLık-61 , Grafikeriniz , DarKRooM , TaaRRuz
Merhaba, hoş geldin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin (: 11 sene olmuş ben buraya kaydolalı be çocukluğum gözümün önüne geliyor buraya her geldiğimde.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MyBB' yi sevdiren insan Hoşgeldin, Arada profilini yoklardım, görünmene sevindim :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes için derin bir yeri olan buranın hala müdavimlerini görmek sevindirici.Herkese selamlar
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: EmSaLSiZ , Grafikeriniz

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform