Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akıla gelen ilk eski üyeler..
(29-07-2021 Saat: 22:37)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2021 Saat: 21:43)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Madem konu açıldı biraz en eskileride ekleyelim.
Rio Mortensen 10tl.net forumlar arasındaki ilk şu hary potter sitesi yapan içinde okul gibi yapan.
Namikaze iyi bir grafiker fazla muhabetim yoktu.
W7Selim onla muhabettimiz vardı ama o kadar samimi değildik burası için baya emek verenlerden.
Cagla fazla sohbetim olmadı onada baya yardım dokunmuştu.
dreamer meşhur arpasuyu onundu sanırım telif herhalde en çok ondan yemiştir 10tl.net :D
HonoraryMore hoşuma giden bir projesi vardı arama motoru yapmıştı sanırım şuan hatırlayamadım.
Sivaa iyi bir grafikerdi.
Tunis iyi bir yöneticiydi.
DieseL vardı şuan nickini değiştirdi hack işleriyle uğraşıyordu sanırım.
Catastrophe güzel arayüzler çiziyordu.
Helper vardı yardımsever biriydi.Kullanıcı adına yakışır şekilde.
Burak Acil buradaki sınırlı sayıda kendine bilen mantıklı insanlardan.
Kamil55 sporla ilgileniyordum sanırım.
Novruz iyi bir tasarımcı ve kodlayıcı hatta azerice biliyordu sanırım.
Program Cenneti eskilerden bana baya yardım etmişti ilk sitemi yaparken.Nicki değişmiş olabilir garip özel mesajlaşmamız olmuştu konuşması 80 yıllardan kalma gibiydi, yaşını sormuştum :D
NameLessWarrior , ROKS, Requiem, Mete ,LastWorld, Einsteini ASi ,Kyoya, Hatake ,eleqantss, Yurisa, Furkomm, Neon Blazer, OwlShield, Secilmis42, AngelOfDeath, ertac97, Majezık, SmeaqoL aklıma gelenler özel mesajlaşmada bulduğum konuda görmediklerim yada az gördüklerim.
Machine bir admin var onun kural mesajlarını çok düzenledim ama kendisi hiç tanışamadık. Tanışmak isterdim bizden önce baya emek vermişti.

Hocam ne güzel özetlemişsiniz herkesi.. Birde machine diye bir admin'mi vardı eskiden ? @admin
pardon kullanıcı adı Machxx karıştırmışım :)
(29-07-2021 Saat: 23:12)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2021 Saat: 21:43)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Madem konu açıldı biraz en eskileride ekleyelim.
Rio Mortensen 10tl.net forumlar arasındaki ilk şu hary potter sitesi yapan içinde okul gibi yapan.
W7Selim onla muhabettimiz vardı ama o kadar samimi değildik burası için baya emek verenlerden.
dreamer meşhur arpasuyu onundu sanırım telif herhalde en çok ondan yemiştir 10tl.net :D
HonoraryMore hoşuma giden bir projesi vardı arama motoru yapmıştı sanırım şuan hatırlayamadım.
Program Cenneti eskilerden bana baya yardım etmişti ilk sitemi yaparken.Nicki değişmiş olabilir garip özel mesajlaşmamız olmuştu konuşması 80 yıllardan kalma gibiydi, yaşını sormuştum :D
NameLessWarrior , ROKS, Requiem, Mete ,LastWorld, Einsteini ASi ,Kyoya, Hatake ,eleqantss, Yurisa, Furkomm, Neon Blazer, OwlShield, Secilmis42, AngelOfDeath, ertac97, Majezık, SmeaqoL aklıma gelenler özel mesajlaşmada bulduğum konuda görmediklerim yada az gördüklerim.
Machine bir admin var onun kural mesajlarını çok düzenledim ama kendisi hiç tanışamadık. Tanışmak isterdim bizden önce baya emek vermişti.

Ares(Tolga abi) listenin başı ve sonundadır :D Sadece benim için, Ayrıca Mustafa abide. İkisinden de öğrendiklerim fazla...
Tolga burada efsanelerden grafikte iyidir. Bir şeylerden ondan bahsedeyim.Bir ara desteğin temasının footerini yaparken altta ikonlar koyuyorduk hatta o zaman burayla arası bozuktu rica ettim sağolsun destek ikonu yapmıştı. Ek olarak pc'sine bağlanmıştım sesli olarak yapıyor gösteriyordu nasıl olmuş diye arada muhabbete devam.Eyvallah ismail sağol yararlı olmuşsak ne mutlu bana.
(30-07-2021 Saat: 11:43)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2021 Saat: 22:37)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ne güzel özetlemişsiniz herkesi.. Birde machine diye bir admin'mi vardı eskiden ? @admin

Öyle bir admin hiç hatırlamıyorum. admin olan sayısı zaten çok az, benim haricimde 2-3 tane diye hatırlıyorum.
İlk admin grubunda olan kişi oydu hatta ftp verdiğiniz ilk kişilerden ben çok onun dönemin olamadım o zamanlar buraya girmiyordum sonra bıraktı zaten. Ben burada aktifken zaten görevli değildi.Üye olduktan sonra ben burayı aktif kullanmıyordum sonradan kullandım.nicki: Machxx
(30-07-2021 Saat: 21:53)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @karanlık-61 hocam siz hatırlıyorsunuz sanırım admin tarafından hatırlanmayan admini :D
yani baya eski 2011 falandır.
(30-07-2021 Saat: 22:16)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-07-2021 Saat: 21:53)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @karanlık-61 hocam siz hatırlıyorsunuz sanırım admin tarafından hatırlanmayan admini :D

Bende hatırlıyorum öyle birisi vardı evet, 2011 - 2012 senesinde buralardaydı. Onu bunu geçelimde Mustafa hoca arşiv çıktı, 10tl e-devlet sistemi, yakında nüfus kayıtlarınızı çıkarırsa şaşmayın ^^
çok kişi var gördüğüm yöneticiyken takip ettiğimiz özel mesajdan yardım ettiklerimiz falan derken insan sayısı arttı nickileri gördükçe bunları hatırlıyorum. Çok zamanımız geçti burada eskidik resmen :D Hatırlamayadımız nickler varsa alınmasın yaşlanıyoruz herkesi herşeyi hatırlamak zorlanıyoruz :D
Gerçi eskileri anmak güzel oluyor tabi şunuda unutmamak gerekli geçmişe takılı kalan bugünü yaşayamaz :)
Emrenin dediği gibi eskiler eskiden güzeldi.Örnek Hayal temaları gibi.
Ek olarak eski admin hortlattık profilini paylaşalım :D
https://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=15

Bir kaç kişi daha ekliyelim ;
bilsoft,Kaily,Ufufuk,DarKRooM,tearjaker,TrLyy
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam eski admini sistem sahibi admin hoca bile hatırlamıyor :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
(01-08-2021 Saat: 23:36)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam eski admini sistem sahibi admin hoca bile hatırlamıyor :D
Hatta sıralama şöyle :D
Machxx - ben - Abdullah - İsmail
admin nikli haricinde 4 tane admin olmuş bugüne kadar. Sayıyı belli edelim :D
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Wenchernz
(01-08-2021 Saat: 23:48)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-08-2021 Saat: 23:36)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam eski admini sistem sahibi admin hoca bile hatırlamıyor :D

Arada Edward şefte vardı.

@kaRanLık-61 Tolga abiyle epey muhabbet ettik. Bir ara full discorddaydık. Zaten 2 kişi var forumda biri sen biri o :D
Ara
Cevapla PGM
(02-08-2021 Saat: 01:00)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@kaRanLık-61 Tolga abiyle epey muhabbet ettik. Bir ara full discorddaydık. Zaten 2 kişi var forumda biri sen biri o :D
Edward admin olduğunu hatırlamıyorum. @Wenchernz
Tolga muhabbeti iyidir discord'ta saatlerce konuştuğumuzu bilirim.
Çoktandır görüşmüyoruz. Belki konu sebep olur :D
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Çoktandır görüşmüyoruz. Belki konu sebep olur :D
 Evet Mustafa'cım Bir sebeb oldu arkadaşlık'lar unutulmaz hatırlanır <3

Aloneboss Nazım

Corleone İsmail 

Edward kaan'dı sanırım ismi yanlış ise kusuruma bakma dostum :)

Furkomm Furkan  geçenlerde Twitch'te karşılaştık :)

Time Travele TT ^^ <3

rayray93 <3

dreamer <3

L34DRi <3

Çok uzun zaman geçti özledim.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61 , Wenchernz , L34DRi , Time Traveler
The Legend, en son görüştük bir daha da sesi soluğu çıkmadı.
Kaily vardı hala yaşıyor mu bilmiyorum.
Her grafik isteğime mükemmel bir şekilde karşılık veren Yurisa kardeşim.
O sıralar kırmızı ve sağda sidebar bulunan bir tema kullanıyordu 10TL. Daha doğrusu kullanmıyordu el ile seçiyordunuz temayı. El hasıl kelam öyle böyle geldik saçlar ağrıdı.
Ara
Cevapla PGM
(07-08-2021 Saat: 17:03)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: The Legend, en son görüştük bir daha da sesi soluğu çıkmadı.
Kaily vardı hala yaşıyor mu bilmiyorum.
Her grafik isteğime mükemmel bir şekilde karşılık veren Yurisa kardeşim.
O sıralar kırmızı ve sağda sidebar bulunan bir tema kullanıyordu 10TL. Daha doğrusu kullanmıyordu el ile seçiyordunuz temayı. El hasıl kelam öyle böyle geldik saçlar ağrıdı.
bence sidebar soldaydı. Temanın mavi-kırmızı seçebiliyordun. Tabi birde forum genişliği artırıp azaltabiliyordu.Üst enüsünün kodunu galiba TimeTraveler çizmişti ve kodlamıştı.Güzel temaydı bayağa uğraşmıştım. Son kısıma katılıyorum. Saçlarımıza aklar düştü.Yukarıda tolganın footer destek ikonu yaptığı tema oydu bu arada :)
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely
(07-08-2021 Saat: 16:32)#Ares# Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Çoktandır görüşmüyoruz. Belki konu sebep olur :D
 Evet Mustafa'cım Bir sebeb oldu arkadaşlık'lar unutulmaz hatırlanır <3

Aloneboss Nazım

Corleone İsmail 

Edward kaan'dı sanırım ismi yanlış ise kusuruma bakma dostum :)

Furkomm Furkan  geçenlerde Twitch'te karşılaştık :)

Time Travele TT ^^ <3

rayray93 <3

dreamer <3

L34DRi <3

Çok uzun zaman geçti özledim.

<3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit: Machxx bir admin var onun kural mesajlarını çok düzenledim ama kendisi hiç tanışamadık. Tanışmak isterdim bizden önce baya emek vermişti.
 Bir tek karanlık adminimiz hatırlamış bizi . .)
eskiler güzeldi gerçekden de keşke o senelere dönebilseydik çocukluğumun mutluluk dönemiydi burası be zevk alıyordum sitelerle ilgilenmeyi çok seviyordum şimdi o eski halimizden eser yok eskilerden eser yok ne güzel ortamlar vardı ne güzel dostluklar vardı herkes birbirini sever sayardı şimdi herkes kayıplara karışmış ben bile :D
giriş yapmadan ziyaretçi olarak bakıyorum ara sıra 40 yaşınada gelsem unutmayacağım tek forum adresidir inanın ki 40 yaşına geldiğim de kapanmazsa burası şayet yine ziyarete gelirim seviliyorsunuz destek ailesi :) <3
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin , kaRanLık-61 , L34DRi
(02-08-2021 Saat: 20:41)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2021 Saat: 01:00)Wenchernz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Edward admin olduğunu hatırlamıyorum. @Wenchernz
Tolga muhabbeti iyidir discord'ta saatlerce konuştuğumuzu bilirim.
Çoktandır görüşmüyoruz. Belki konu sebep olur :D

Siz bıraktıktan sonra açılan boşluğa ben geçmiştim. Benden sonra İsmail geçti yerime.

Bu konuyu yeni görüyorum, benden bahsedenler olmuş(Edward). Ares abim bile hatırlamış beni. Gerçi niyeyse Kaan olarak tanıtmışım (adım Hakan), öyle akılda kalmış.

jungi'nin kadın olduğunu bu postta öğrendim, şaşırdım.

kaRanLık-61 adminimin yazdığı kadar eskileri(Machxx, Rio Mortensen, Program Cenneti ve Catastrophe) bilemesem de, kalan isimlerin hepsini hatırlıyor olmamı garipsedim biraz, malum aradan yıllar geçti, bir çoğunu uzun zamandır görmüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Wenchernz , kaRanLık-61
Ara ara bakıyorum. "ulan hala mı" diyorum bazılarınıza. Aklıma bile gelmiyor burası çoğu zaman. Benim uğrayış sebebim ise adını bile çoğunuzun hatırlamadığı, geri kalan çoğunuzun da tanışma fırsatı bulamadığı isimler uğramış mı diye bakmak. rep puanlarıma bakarak hesaplarına girip son ziyaretlerini veya mesajlarını yokluyorum. Genelde çoğunun son ziyareti kapalı oluyor. Akıllarına geldiyse arada uğradılarsa bile bilmiyorum.

Çağla vardı şimdi aklıma geldi. Ne yapıyor bilmiyorum. O yaşlarda ve o yıllarda bu tip şeylerle ilgili iki insan olarak çok nadirdik bence. Neler yaptığını gerçekten merak ediyorum o yüzden. Hep merak olarak kalacak yapacak bir şey yok. Hiçbir bilgi yok elimde hayatta bulamam.

Ben hayatımın biraz kötü bir dönüm noktasındayım. İleride ne olur bilmiyorum. İsmini sayabildiklerim sadece kendisiyle destek dışında da vakit geçirebildiğimiz insanlar oluyor. Yoksa karanlık61 adminin yazdığı tüm isimlerle de vakit geçirmişim. Özellikle Rio Mortensen ile bayağı bir iletişimimiz olmuş sanırım fakat kim olduğunu hatırlayamıyorum. Artık kişileri de unutmaya başladım galiba

Ripbyrustavi konusunda Muratın artık benimle ortak paylaşacağı bir şeyi yok anladığım kadarıyla. Hayatı da çok yoğundu en son. Uzun zamandır görüşmedim. İşim gereği internetteyim, bilgisayar başındayım. İlla ki monitöre bakarken bir flashback ile burada özellikle uzun zaman geçirdiğim insanlar aklıma gelecek fakat bir gün burası olmayacak. Unutmayın ki herkes bir gün kendi yoluna gidecek. Ayrılıkların güzel olması önemli ki hiç ayrılmamış gibi olunabilsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Pirate , kaRanLık-61
Samet_pro
ASi
Dream41
leojely
yusufkoc
muratbaykam
mehmetext
hatake
tork

çoğuyla samimiyetim olmamıştı, ama şöyle bi' baktığımda aklıma gelenler bunlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext
https://www.youtube.com/watch?v=sDF2auWzpmM
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: tbt
Hepsini özledim o üyelerin hepsini..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
biraz gözler dolsun diye hortlatalım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2023 Saat: 20:51)tbt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: biraz gözler dolsun diye hortlatalım...

Hala buralarda olan ara sıra giren var mı acaba?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nadiren de olsa göz attığımız oluyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
3-4 günde bir tıklıyorum buraya :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arada bir aklıma geliyor...
eskilere hasret kaldık.