Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkek hakları hk. proje
Merhabalar, konu başlığından da anlayacağınız üzere erkek hakları üzerine kurulu bir proje ekibi kurmak istiyorum. İlk başta sosyal medya mecraları olacak şekilde erkek haklarını savunan bir topluluk kurarak bir ses duyurma harekatı başlatmak amacındayım.

ilk evrede;

- erkeklerin sırf erkek diye askere alınması.
- erkeklere sorgulamadan evin bir numaralı 'ekmek kazananı' rolü vermek. maddi problemlerde temel sorumluluğu sorgusuz sualsiz erkeğe yüklemek.
- her türlü olumsuz/nefret içeren genelleme. (örnek: "erkekler agresiftir.", "erkekler kadınlar kadar iyi ebeveyn olamaz.", "erkekler seks için her yalanı söyler.")
- boşanma davalarında ortada çocuk varsa ve çocuğun velayeti iki ebeveyne eşit olarak verilmiyorsa, genelde velayeti alan annedir. her iki ebeveynin çocuğa sunacağı maddi-manevi unsurlar eşitken velayet eşit olarak verilmeyebilir, anne sırf kadın diye velayeti alabilir.
- cinsiyet rolleriyle erkeklerin giyiminin, hareketlerinin eleştirilmesi, erkekliğinin sorgulanması. (örnek: "erkek o renk giymez.", "erkek öyle dans etmez.", "erkek ağlamaz.")

gibi problemlerin çözümlenmesini hedefleyerek ülkemizde oldukça bariz bir şekilde "feminizm" adı altında yapılan erkek düşmanlığını yenmeyi hedefliyoruz.

sadece kendi desteklediğimiz görüş için savaşacağız, bu konuda bir problemi olan günlüğüne yazıp ağlayabilir.
iletişim için öm.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuyu beğenmeyen ya erkek değildir ya bunları yaşamamıştır ya da feministtir.

Türkiye'de her iki tarafta da eşitsizlik var.Erkek her şeyi yapar , erkek her şeydir deniliyor.Kadınlarda ise kadın evin kadınıdır , kadın iş yapamaz , kadın meslek edinemez , kadın mini etek giyemez.

%99.99 Kültürden kaynaklı bu durumdayız.Doğuda ise 13 yaşında tecavüze uğrayandan tut 16 yaşında çocuk yapana.Bu ülke cidden düzelmez.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2020 Saat: 22:21)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuyu beğenmeyen ya erkek değildir ya bunları yaşamamıştır ya da feministtir.

Türkiye'de her iki tarafta da eşitsizlik var.Erkek her şeyi yapar , erkek her şeydir deniliyor.Kadınlarda ise kadın evin kadınıdır , kadın iş yapamaz , kadın meslek edinemez , kadın mini etek giyemez.

%99.99 Kültürden kaynaklı bu durumdayız.Doğuda ise 13 yaşında tecavüze uğrayandan tut 16 yaşında çocuk yapana.Bu ülke cidden düzelmez.

Kültür ile ilgisi yok, yanlış eğitim ve aptal oyunu çeviren medyanın sonuçları bu şekildedir.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış eğitim? Şahsen ben Lise 11 öğrencisi olarak bu güne kadar 8 okul değiştirmeme rağmen hiçbir okulda ders olarak "Çocuk Yaşta" evlenmeyi görmedim. Bu eğitim veya yanlış eğitimin değil, eğitilmemiş olmanın sonucudur.. ve gayet de kültürel bir problemdir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2020 Saat: 01:20)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış eğitim? Şahsen ben Lise 11 öğrencisi olarak bu güne kadar 8 okul değiştirmeme rağmen hiçbir okulda ders olarak "Çocuk Yaşta" evlenmeyi görmedim. Bu eğitim veya yanlış eğitimin değil, eğitilmemiş olmanın sonucudur.. ve gayet de kültürel bir problemdir.
Eğitim yalnızca okulda verilmiyor, ayrıca evet yanlış eğitim.
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2020 Saat: 09:16)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2020 Saat: 01:20)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış eğitim? Şahsen ben Lise 11 öğrencisi olarak bu güne kadar 8 okul değiştirmeme rağmen hiçbir okulda ders olarak "Çocuk Yaşta" evlenmeyi görmedim. Bu eğitim veya yanlış eğitimin değil, eğitilmemiş olmanın sonucudur.. ve gayet de kültürel bir problemdir.
Eğitim yalnızca okulda verilmiyor, ayrıca evet yanlış eğitim.

Eğitim değil kültür.Oradaki kızlar hala okula gidiyor ama hala 16 yaşında evleniyor.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Boru gibi kültürel problemdir, İstanbul'da yaşayan çocuk da aynı eğitimi görüyor, doğuda herhangi bir ilde yaşayan çocuk da ama İstanbul'daki çocuk 'Evlenmek istiyorum' dediğinde 'Bakarız' denilip gülüp geçilirken doğuda ertesi gün düğün hazırlıklarına başlanıyor. baya eğitimsel ha?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet, eğitim ile ilişkili, Eğitim kişiye özeldir, toplu eğitim için mevcut düzenin sorgulanması gerekir, bireylerin alması ile ilerler, eğitim her yerde veriliyor ve de aynı şekilde belkide problem buradadır. Kültür bambaşka bir olaydır, küçük yaşta evlendirilmek gelenekselleşmiş olabilir. Olayın yanlışlığını çözecek olan anahtar nedir sizce? Anahtarı bulunca "Boru" ile tekrar ilişkilendirin...

Günümüzdeki ikinci aptal oyunu olan siyasetin bu kadar küçük yaşlara düşmesi de aynı eğitimin ve medyanın sonucudur... Tekerrür etmeye devam edecek...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping