Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R10 Davetiye
Merhaba gerçekten lazım olduğunu düşünen. İş yapabilecek veya kendine en azından harçlık çıkaracağını düşünen arkadaşlar var ise bana mesaj atabilir 1 adet davet hakkım var.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: NextWorld , yusufkoc
Böyle güzel bir daveti ihtiyaç sahiplerini gözeterek bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Davetiye hakkı alındı...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış kişilere gittiğini düşünüyorum.Yine de kullanan arkadaş umarım gerçekten kullanır.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2020 Saat: 21:54)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış kişilere gittiğini düşünüyorum.Yine de kullanan arkadaş umarım gerçekten kullanır.

Bu şekilde yazıp boş yere insanları kışkırtmaya gerek yok. Bu konu hiç de açılmamış olabilirdi. Gerek yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2020 Saat: 21:54)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış kişilere gittiğini düşünüyorum.Yine de kullanan arkadaş umarım gerçekten kullanır.

Görüşlerinizi elbette belirtebilirsiniz ancak nedeniyle birlikte yazmanızı beklerim. Yanlış veya doğru kişiyi nasıl belirleyebiliyorsunuz? Bu şekilde yalnızca kırıcı yorumda bulunuyorsunuz...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2020 Saat: 22:35)Hoffa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bu şekilde yazıp boş yere insanları kışkırtmaya gerek yok. Bu konu hiç de açılmamış olabilirdi. Gerek yok.

Doğru ya İranda olduğu gibi bu ülkede ve forumlarında da düşünce özgürlüğü yok.Fikrimi belirttim gerisini açıklamak istemiyorum.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler: Emre Altındağ
Sakin.Sakin.Sakin.Sakin...
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping