Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hope - Digital Portrait #
https://i.hizliresim.com/XbYNn3.png
önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum :)

behance:
https://www.behance.net/gallery/81245175...gital-Art?

etiketler:
@Time Traveler @Novruz @Shelby
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
Kendini gerçekten çok geliştirdin. Şu omzu dışında gayet iyi duruyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
(06-06-2019 Saat: 22:33)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendini gerçekten çok geliştirdin. Şu omzu dışında gayet iyi duruyor.

Alt kısımlarda bozduğum doğrudur, aslında temelde yüz çizim tekniklerini oturtmaya çalışıyorum. Teşekkürler :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
Genel olarak gayet güzel, kendini geliştirmişsin bayağı. Saçlar sulu boya tarzında sanki, omuz kısmı eğik gibi, yüz detayları gayet güzel. Ellerine(kalemine :d) sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
(06-06-2019 Saat: 22:45)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel olarak gayet güzel, kendini geliştirmişsin bayağı. Saçlar sulu boya tarzında sanki, omuz kısmı eğik gibi, yüz detayları gayet güzel. Ellerine(kalemine :d) sağlık :)

Yorum için teşekkür ederim :) Saçlarda böyle bi dağınıklık yapıyorum bu aralar öbür türlü güzel yapamıyorum saç kısmını. O tarafları da biraz geliştirmem gerekiyor sanırım. Yüz kısmında sıkıntım neredeyse yok ama öbür taraflar önemli. Biraz figür, imgesel çizim yapalım o halde :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saçlarına daha fazla ayrıntı hoş durabilirdi
Ara
Cevapla PGM
(07-06-2019 Saat: 00:46)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saçlarına daha fazla ayrıntı hoş durabilirdi

Haklısınız, saçlara daha fazla uğraşmalıydım. Bir dahakine artık :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alex.
Göz kısımlarını hakikaten geliştirdin artık hissediliyor. Yorumlar daha çok farklı hatlarla alakalı gelmeye başladı farkındaysan. Gelişme var eline sağlık. Boyun kısmı kemikleri hissettirmiş de omuzdaki biraz sönük kalmış gibi arkadaşların da dediği gibi. Renk geçişleri çok iyi, bir çok yerde ara tonlarla ilerlemiş ve bazı kısımlarda biraz sert renk geçişleri gözüme ilişti. Özellikle yanak kısmı çok iyi.

LvorZo.jpg  VQydEZ.jpg  r0dr6m.jpg

Ek: Behance kullanan sayımız da az herhalde, pek beğeni gelmemiş hayret.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
1
Ara
Cevapla PGM
(07-06-2019 Saat: 23:54)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Göz kısımlarını hakikaten geliştirdin artık hissediliyor. Yorumlar daha çok farklı hatlarla alakalı gelmeye başladı farkındaysan. Gelişme var eline sağlık. Boyun kısmı kemikleri hissettirmiş de omuzdaki biraz sönük kalmış gibi arkadaşların da dediği gibi. Renk geçişleri çok iyi, bir çok yerde ara tonlarla ilerlemiş ve bazı kısımlarda biraz sert renk geçişleri gözüme ilişti. Özellikle yanak kısmı çok iyi.

LvorZo.jpg
yanak

VQydEZ.jpg
burun

r0dr6m.jpg
yüz (kaç kısmındaki gölge gibi olmuş o yüzden işaretledim. Pek de bir şey aslında orada)

Ek: Behance kullanan sayımız da az herhalde, pek beğeni gelmemiş hayret.

Öncelikle detaylı inceleme için teşekkür ederim :)

İkinci ve üçüncü attıklarınız tamamen gözümden kaçırdıklarım. Kullandığım brush yağlı boyaya müsait bir brush ve geniş. Bu nedenle arada bu tarz keskin hatlar çıkabiliyor fakat diğer çizimimde kesinlikle kontrol edeceğim, teşekkürler.

Yapmak istediğim aslında o yanaktaki gibi. Yani hafif kirli bir gölge :)

Ek'e cevap olarak; belki çalışma beğenilmemiştir :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
knk kusura bakma ama çöp yani
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform