Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsteyene Logo Tasarımı
saat 00.00 a kadar istekler alınıcak

yapmanız gereken 
istiyorum yazıp
logo boyutu
font
renk
isteğe bağlı png(link yada mesaja ekleyin)
efekt( isteğe bağlı)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstiyorum Bilgiler Pm ile Vereceğim Uygunsa...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hala geçerli mi hocam :) Mimarlık ile ilgili logo isteyecektim
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Zirveden @NextWorld

uygun akşam halledeceğim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Boyut= 2,5 x 2,5 cm kare şeklinde düzenleme alanı...

Yazı= KRSD ARCHITECTURE
*Yazının büyük harf ile yazılmış olması önemli :)

Renk= Kullanılacak renk tonları birbiriyle uyumlu olmalıdır , kontrast seçimlerden kaçınılmalıdır.

Şu linkteki tonlar olabilir = https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTRhgmWeI6N3tOMZbaBULM0KIsAuNU2a6f_np-Z6LErfn0KAG2t

Resim olarak kalem , cetvel ya da bina resmi olabilir , burada kullanılacak görsellerin vektör olması önemli...

Elimden geldiğince tarif etmeye çalıştım , şimdiden teşekkür ederim...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-04-2019 Saat: 15:10)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boyut= 2,5 x 2,5 cm kare şeklinde düzenleme alanı...

Yazı= KRSD ARCHITECTURE
*Yazının büyük harf ile yazılmış olması önemli :)

Renk= Kullanılacak renk tonları birbiriyle uyumlu olmalıdır , kontrast seçimlerden kaçınılmalıdır.

Şu linkteki tonlar olabilir = https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTRhgmWeI6N3tOMZbaBULM0KIsAuNU2a6f_np-Z6LErfn0KAG2t

Resim olarak kalem , cetvel ya da bina resmi olabilir , burada kullanılacak görsellerin vektör olması önemli...

Elimden geldiğince tarif etmeye çalıştım , şimdiden teşekkür ederim...
YQ0E1D.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2019 Saat: 21:59)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: saat 00.00 a kadar istekler alınıcak

yapmanız gereken 
istiyorum yazıp
logo boyutu
font
renk
efekt( isteğe bağlı)

Bir Konu Açıyorsanız Adam Gibi Arkasında Durun Yok Şöyle Olmuş Yok Böyle Olmuş Saçma Sapan Muhabbetler Yapacaksanız Neden Konu Açıyorsunuz Anlamadım. Yani Sana İhtiyacımız Olduğu İçin İstek Yapmadık Emin Olabilirsin Hem İstek Konusu Açıyorsun Sonra da Boş Muhabbet Yapıyorsun Yapamayacağın İşlere İmza Atarken İki Kere Düşün ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: yusuer
Hocam beni yanlış anlamayın ama logo yapabilirim diyince uğraşacaksınız sandım , verdiğiniz logoyu resim araştırma vs. bütün zamanları hesaplarsak en fazla 1 dk da yapardım zaten ... İsmi bile yanlış yazmışsınız , Ciddi ciddi bu logo mu şimdi ? Anlayış gösterin , bir şeyler yapmak yerine zamanım yok falan yazın :)
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Zirveden , yusuer
(25-04-2019 Saat: 22:39)Zirveden Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-04-2019 Saat: 21:59)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: saat 00.00 a kadar istekler alınıcak

yapmanız gereken 
istiyorum yazıp
logo boyutu
font
renk
efekt( isteğe bağlı)

Bir Konu Açıyorsanız Adam Gibi Arkasında Durun Yok Şöyle Olmuş Yok Böyle Olmuş Saçma Sapan Muhabbetler Yapacaksanız Neden Konu Açıyorsunuz Anlamadım. Yani Sana İhtiyacımız Olduğu İçin İstek Yapmadık Emin Olabilirsin Hem İstek Konusu Açıyorsun Sonra da Boş Muhabbet Yapıyorsun Yapamayacağın İşlere İmza Atarken İki Kere Düşün ;)

bana eski forumların logolarının aynısı yapmamı isteyen sensin bende çalıntı logo yapamacağımı sana düzgünce belirttim.

(26-04-2019 Saat: 00:46)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam beni yanlış anlamayın ama logo yapabilirim diyince uğraşacaksınız sandım , verdiğiniz logoyu resim araştırma vs. bütün zamanları hesaplarsak en fazla 1 dk da yapardım zaten ... İsmi bile yanlış yazmışsınız , Ciddi ciddi bu logo mu şimdi ? Anlayış gösterin , bir şeyler yapmak yerine zamanım yok falan yazın :)

6 ücretli tasarımım vardı kusura bakma çok uğraş veremedim eğer istersen bu akşam dc falan varsa ordan detaylı bi şekilde anlatırsın yaparım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2019 Saat: 14:25)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-04-2019 Saat: 22:39)Zirveden Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

yapmanız gereken 
istiyorum yazıp
logo boyutu
font
renk
efekt( isteğe bağlı)

bana eski forumların logolarının aynısı yapmamı isteyen sensin bende çalıntı logo yapamacağımı sana düzgünce belirttim.

(26-04-2019 Saat: 00:46)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam beni yanlış anlamayın ama logo yapabilirim diyince uğraşacaksınız sandım , verdiğiniz logoyu resim araştırma vs. bütün zamanları hesaplarsak en fazla 1 dk da yapardım zaten ... İsmi bile yanlış yazmışsınız , Ciddi ciddi bu logo mu şimdi ? Anlayış gösterin , bir şeyler yapmak yerine zamanım yok falan yazın :)

6 ücretli tasarımım vardı kusura bakma çok uğraş veremedim eğer istersen bu akşam dc falan varsa ordan detaylı bi şekilde anlatırsın yaparım.

Doğrudur yeteneğinize bir şey demedim zaten neyse artık sorun değil .
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Boş Muhabbet Yapma Sana Örnek Olarak Bir Logo Gösterdim, Ve Sana Ne Yazacağını ve İlave Etmen İçinde Bir Logo Verdim, Aynısımı oluyor ? Çalıntı Konusuna Deyinmişsin Hırsızlık Kanına İşlemiş Yukarda Yaptıklarının Hepsi Googleden Toplama Değilmi ? Üstüne Bir Yazı Yazmakla Olsaydı Ortalık Grafikerlerden Geçilmezdi.
Şimdide Pm den Yazmışsın Oraya Yaz Yapacağım Falan, Gerek Yok Senin Yaptıklarını Ben Oturma Organımla Bile Yaparım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2019 Saat: 18:56)Zirveden Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boş Muhabbet Yapma Sana Örnek Olarak Bir Logo Gösterdim, Ve Sana Ne Yazacağını ve İlave Etmen İçinde Bir Logo Verdim, Aynısımı oluyor ? Çalıntı Konusuna Deyinmişsin Hırsızlık Kanına İşlemiş Yukarda Yaptıklarının Hepsi Googleden Toplama Değilmi ? Üstüne Bir Yazı Yazmakla Olsaydı Ortalık Grafikerlerden Geçilmezdi.
Şimdide Pm den Yazmışsın Oraya Yaz Yapacağım Falan, Gerek Yok Senin Yaptıklarını Ben Oturma Organımla Bile Yaparım.

şimdi canım kardeşim attığın görseldeki fontun aynısı logo aynısı yerleştirme şekli aynızı bitek yazı farklı olarak istiyosun
benim grafikerliğime laf etme hakkın yok burda benden ücretsiz olarak tasarım istiyosun çalıntı tasarımı yapmayacağımı belirtek reddediyorum. eğer adam akıllı logo istiyorsan benim gibi piyasada bir çok ücretli logo yapan kişi ve şirketler var gerekli parayı verirsin yaptırırsın burda refanslarımı ortaya dökecek değilim 2013den beridir tasarım yapıyorum konuyu uzatmaya gerek yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2019 Saat: 20:54)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-04-2019 Saat: 18:56)Zirveden Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boş Muhabbet Yapma Sana Örnek Olarak Bir Logo Gösterdim, Ve Sana Ne Yazacağını ve İlave Etmen İçinde Bir Logo Verdim, Aynısımı oluyor ? Çalıntı Konusuna Deyinmişsin Hırsızlık Kanına İşlemiş Yukarda Yaptıklarının Hepsi Googleden Toplama Değilmi ? Üstüne Bir Yazı Yazmakla Olsaydı Ortalık Grafikerlerden Geçilmezdi.

şimdi canım kardeşim attığın görseldeki fontun aynısı logo aynısı yerleştirme şekli aynızı bitek yazı farklı olarak istiyosun
benim grafikerliğime laf etme hakkın yok burda benden ücretsiz olarak tasarım istiyosun çalıntı tasarımı yapmayacağımı belirtek reddediyorum. eğer adam akıllı logo istiyorsan benim gibi piyasada bir çok ücretli logo yapan kişi ve şirketler var gerekli parayı verirsin yaptırırsın burda refanslarımı ortaya dökecek değilim 2013den beridir tasarım yapıyorum konuyu uzatmaya gerek yok.

Uzatmaya Gerek Yok derken 6 Satır Yazı Yazmışsın..
Ben Senden Bir Şey İstemiyorum Sen Kendin Konu Açmışsın, Ben Ne İstediğimi İyi Biliyorum, Tamda Demek İstediğimi Oraya Kendin Yazmışsın Yapamayacağın Şeyleri Burda Yapıyorum Diyorsun Parayla Yaptırma Konusuna Gelince Senin Ufkun Yetmez Bana Yön Vermeye, Merak Etme Neyin Ne Olduğunu Çok İyi Biliyoruz.
2013 den Beri Böyle Google'adan Toplama Resimlerlemi Ortaya Dökeceksin Hadi Şimdi Git Kumda Oyna Çocuk....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-04-2019 Saat: 21:52)Zirveden Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-04-2019 Saat: 20:54)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Uzatmaya Gerek Yok derken 6 Satır Yazı Yazmışsın..
Ben Senden Bir Şey İstemiyorum Sen Kendin Konu Açmışsın, Ben Ne İstediğimi İyi Biliyorum, Tamda Demek İstediğimi Oraya Kendin Yazmışsın Yapamayacağın Şeyleri Burda Yapıyorum Diyorsun Parayla Yaptırma Konusuna Gelince Senin Ufkun Yetmez Bana Yön Vermeye, Merak Etme Neyin Ne Olduğunu Çok İyi Biliyoruz.
2013 den Beri Böyle Google'adan Toplama Resimlerlemi Ortaya Dökeceksin Hadi Şimdi Git Kumda Oyna Çocuk....
aşağılayıcı kelimeler kullanma uyarı vermek istemiyorum. iyi akşamlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol Sana da İyi Geceler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform