Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Röportaj & ismaililhan
Öncelikle kabul ettiğiniz için teşekkür ederim :)
Ben teşekkür ederim.

Biraz kendinizden bahseder misiniz ?
Adım İsmail 18 yaşında Uluslararası lojistik bölümü öğrencisiyim. Beşiktaşlıyım, çok az da olsa futbolla ilgilendiğim doğrudur. İnternete atılmam açıkçası pc oyunları ile olmuştu, ondan sonra grafiğe duyduğum sempati ile grafik tasarıma atıldım sonradan da şuan buralardayız.

İsmail gerçek hayatta nasıl biri ?
Bazen sakin,bazen duygusal,neşeli,agresif bir gün içinde maalesef bunları yaşıyorum. Onun dışında çevremdekilere büyük küçük saygı ve sevgi ile yaklaşmaya çalışan çok çıkıntılı,çöküntülü hayata sahip olan birisi.

Mesleğiniz, ilgi alanlarınız nelerdir ?
Şuan okuyorum. ilgi alanlarım ise genellikle grafik, e-spor, futbol denilebilir.

Kendinizde beğenmediğiniz özellikler ?
Biraz hızlı sinirlenebilir olmam.

Neden bu forumu seçtiniz ?
Foruma gelmem biraz tesadüf denilebilir. 10tl altyapısında açtığım sitemdeki sorunlar sonrası 1-2 gün uğraşımdan sonra burada buldum kendimi :)

Forumun en sevdiğiniz yanı ?
Geyik ve arkadaş ortamı denilebilir.

Forumdaki kötü olaylar hakkında demek istediğiniz bir şeyler var mı ?
Açıkçası kötü olaylar her yerde olduğu gibi burada da var maalesef üstünden gelmeye çalışıyoruz. Aslında pek büyük problemlerimiz de yok gibi multilerle çok uğraşıyoruz, bazı şikayet olayları oluyor onlarda gayet olabilecek şeyler zaman içerisinde bunları da yeneceğimizi düşünüyorum.

Destek forumunu önümüzdeki yıllar içerisinde hangi konumda görüyorsunuz ?
MyBB'nin ve forumların bu kadar düşüşe geçtiği şu yıllarda bu kadar tutunmamız bile gayet iyi benim fikrimce ilerleyen yıllarda daha değişik şeyler yapmamız lazım insanlara biraz daha forumun önemi anlatmak lazım aslında, tabi bir ücretsiz kuruluşuz diğer ücretli kuruluşların bu kadar indirim yapmaları da bizi zedeleyen etkenlerden kişi ücretsiz bir sistem kullanacağına 15 tl gibi bir ücrete kendi sistemini oluşturabiliyor. Ama ben tekrar ilerleyen dönemlerde forum sisteminin tekrar parlayacağını düşünüyorum sitemizde bundan nasibini alacaktır.

Merak ediliyor, denetim üyeleri neler yapıyor ?
Denetleme ekibini şöyle düşünelim devletlerin bir teftiş, yargı gibi kuruluşları olduğu gibi bizde forumda bu işlerle uğraşıyoruz tabiki bunları üyeler görmüyor işimiz genellikle arkada bazı üyeler yatıyor gibi de gözükebiliriz açıkçası ama böyle bir şey mümkün değil :)

Forumda bir şeyi değiştirme hakkınız olsaydı tam olarak neyi değiştirirdiniz ?
Ben açıkçası yetkililerin çoğu olmasa da ekipte bir değişikliğe giderdim.

Kendinizi 10 yıl sonra nerede hayal ediyorsunuz ?
Açıkçası kendimi staj yaptığım şirkette görmek istiyorum şuan, öyle ümit ediyorum en azından. 

En sevdiğiniz müzik tarzı ?
Açıkçası çok değişiyor şuan dinlediklerimden bir iki bir şey yazayım. Ayrıca dizi veya filmlerin kendileri için yaptıkları müzikleri dinlemeyi severim onlardan bir tanesi de şuan Narcos'un açılış müziği denilebilir.
Feder feat. Alex Aiono - Lordly
MaNgA

En sevdiğiniz renk ?
Beyaz

Burcunuz ?
Terazi

Forumda değer verip sevdiğiniz kişileri 10 kişi ile sınırlandırsaydınız kimler olurdu bu kişiler ?
Forumda herkesin ayrı ayrı yeri var gayet iyi ve güzel insanlar var bunları sınırlandırmak aslında şuan ki en zor olay olabilir. Ama illaki bir sıra yapmamız gerekir ise " @Albırt Enişten " Alper ve " @Quex Etrielle " Tolga abim 2 sinin de yeri çok farklıdır gözümde, kardeşim olarak gördüğüm sen Berat, davranışları dolayısıyla örnek aldığım @Edward Kaan ve Abdullah adminlerim, @rayray93, @kraljmehmet, @metehandurmus, @Novruz, @Ainsworth, ve adını hatırlayıp yazdığım veya yazmadığım diğer kişiler hepsi iyi ve saygılı insanlar bu ortam burayı güzelleştiriyor , bizi dahada iyi yerlere getirecek olan içimizdeki sevgi ve saygı olacaktır. Tekrardan diğer kişilerden özür dilerim herkesin yeri ayrı.

Cevaplarınız için teşekkürler :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir köportaj olmuş
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Seriye bağlamışsın :D
-Şaka bir yana güzel bir röportaj olmuş her üyeye farklı sorular hazırlaya bilirsin.Elinize sağlık.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 16:04)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Seriye bağlamışsın :D
-Şaka bir yana güzel bir röportaj olmuş her üyeye farklı sorular hazırlaya bilirsin.Elinize sağlık.

Aklında soru varsa buyur :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler gayet güzel bir çalışma oldu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Birde taraf tutmasa iyi biride.Neyse iyi bir röportaj olmuş
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güzel röportaj olmuş. Eline sağlık.
PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık. Berat.. sad.png herkese aynı soruları mu gönderdin huh.png smile.png

Uluslararası Lojistik tam olarak ne demek? @ismaililhan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 16:46)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık. Berat.. sad.png herkese aynı soruları mu gönderdin huh.png smile.png

Lojistik ürünü ham madde aşamasından dağıtım aşamasına kadar geçen süreyi içeriyor. Lojisitk programlama gerekir elinizdeki her şey için (süt,pc,telefon) bunun depolaması,stok kontrolü,dağıtım aşaması, ambalajlanması bu aşamaların hepsini kapsayan program. Uluslararası da bu söylediklerimin uluslararası pazarda yapılmasını sağlıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 16:46)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık. Berat.. sad.png herkese aynı soruları mu gönderdin huh.png smile.png

Yok hocam herkese aynı sorular değil. 2-3 tane temel sorular var onlar harici kendim değiştirdim. Mesela denetim sorusunu sormamıştım kimseye ^^
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş, elinize sağlık.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Beni sevdiğine sevindim :P
--
Güzel röportaj.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle röportajın'da bana'da yer verdiğin için teşekkür ederim ismail :)
Şuan seni ilerleyişini izlemek keyif veriyor hayatındada başarılar dilerim.

Esenlikler dilerim. @ismaililhan
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-10-2017 Saat: 22:19)Quex Etrielle Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle röportajın'da bana'da yer verdiğin için teşekkür ederim ismail :)
Şuan seni ilerleyişini izlemek keyif veriyor hayatındada başarılar dilerim.

Esenlikler dilerim. @ismaililhan

Teşekkür ederim abi. Uzun bir aradan seni burada görmek huzur verdi. Unutmayacağım 1-2 insandan birisin hayatım boyunca.

@Quex Etrielle
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
+
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2018 Saat: 21:59)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: +

Bir yıl sonra güncellemek, ego kaç levıl
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Görmeyenlerin görmesini sağlamak tanımayanların bir nebzede tanıması için güncel çekmiş olabilir bu sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamadım.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2018 Saat: 23:29)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Görmeyenlerin görmesini sağlamak tanımayanların bir nebzede tanıması için güncel çekmiş olabilir bu sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamadım.
admin yardımcısı adayımız :Dsadas
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
:) Aynı burcuz Terazi bende :) bende Tufan kardeşim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2018 Saat: 23:33)Türkçü Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-10-2018 Saat: 23:29)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Görmeyenlerin görmesini sağlamak tanımayanların bir nebzede tanıması için güncel çekmiş olabilir bu sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamadım.
admin yardımcısı adayımız :Dsadas

Umarım bu bozuk üslubunu düzeltirsin,hayır komik olduğunu düşünüyorsan eğer değilsin mizah seviyenide bi gözden geçirmeni tavsiye ederim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping