Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakkımda Düşünceleriniz? #
Hakkımda olan düşüncelerinizi yoruma yazabilirsiniz. Düşünceleriniz neler? :) Herkes hakkımda iyi-kötü düşüncesini belirtebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazı konularda bilgilerinin olduğunu düşünüyorum insanlara yardım etmeyi seven biri gibi duruyorusn fakat hiçbir tartışmadan geri adım atmadığını görüyorum. Yani her şey sana kasti olarak yapılmış da her olay senin için bir alay konusuymuş gibi geliyor. Özellikle senden yaşca büyük olanlara karşı saygısızca davrandığını düşünüyorum. Yetkin ne olursa olsun herkesle uyum içinde davranamaya çalış. Hiçbir zaman ilk olarak yetki kısmını kullanma. Önce sor soruştur araştır kavra uygula.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özellikle adaletli olmana bayılıyorum. Görevinde çoğu kişiden daha başarılı ve olgun birisin. Başarılar. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi birisin, AR-GE rütbesini hakediyorsun. Yaptığın projelerin desteğe çok faydası oldu. Teşekkürler.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Desteğe katıldığımdan beri izlenimlerime göre oldukça aktif birisin , sık sık takip edip forumu canlı tutuyorsun . Bireysel sorun yaşamadıkça saygısız davranış sergilediğini düşünmüyorum. Devam et :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2018 Saat: 12:22)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Desteğe katıldığımdan beri izlenimlerime göre oldukça aktif birisin , sık sık takip edip forumu canlı tutuyorsun . Bireysel sorun yaşamadıkça saygısız davranış sergilediğini düşünmüyorum. Devam et :)

Aklımdan geçenleri cümleye dökmüşsün :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim beyler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Arda Başarılar Dilerim Fakat İstifa Etmeseydin Belki Daha Bir Üst Kademeye Çıkabilirdin Tekrardan Başarılar Geçmiş Geçmişte Kaldı.

Arge ekibine başvuru yaptığın konudaki yorumun aynısını burayada yazıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2018 Saat: 15:39)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Arda Başarılar Dilerim Fakat İstifa Etmeseydin Belki Daha Bir Üst Kademeye Çıkabilirdin Tekrardan Başarılar Geçmiş Geçmişte Kaldı.

Arge ekibine başvuru yaptığın konudaki yorumun aynısını burayada yazıyorum :)

Yeniden oralara geleceğiz, biraz zaman ve sabır lazım. :) Beklemede kal. :) Yorumun için teşekkürler.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanki bir şeylere sen karar veriyormuşsun gibi çok bilmiş bir halin var sevgili moderatör yanlis dusunuyorsam itiraz edebilirsiniz. Sonra mehmetext hocamıza sualsiz bi ban attın bence dun aksam buda yanlişti.
Ben sizipek begenmiyorum yalan olmasin argenin calismasini da goremedim hic formda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2018 Saat: 16:03)Breda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanki bir şeylere sen karar veriyormuşsun gibi çok bilmiş bir halin var sevgili moderatör yanlis dusunuyorsam itiraz edebilirsiniz. Sonra mehmetext hocamıza sualsiz bi ban attın bence dun aksam buda yanlişti.
Ben sizipek begenmiyorum yalan olmasin argenin calismasini da goremedim hic formda.

Öyle bir tavır sergilediğimi düşünmüyorum.

Mehmete sorgusuz ban atmamın sebebi bir bilgilendirme yapılmaması. (konunun içeriğinin şaka amaçlı olması hakkında) Neyse dediğim gibi uzatmaya gerek yok bana ban atıldıktan bir kaç dakika sonra bilgilendirme mesajı geldi bende banı açtım. Konuyu uzatma sebebinizi anlamış değilim.

AR-GE çalışmalarımı bir yorumumda yazmıştım;

(11-08-2018 Saat: 22:22)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2018 Saat: 22:09)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: AR-GE ekibi içerisinde bulunduğun sure içerisinde ne gibi icraatlarda bulundun? Pek birşey goremedimde. Ona göre yorumumu guncelleyeceğim.

Pazar - freelance(eklentiler), destek yeni teması(Yapım aşamasında) (destek v2.0 geliştirme) , sistem hataları düzeltme, sistemi geliştirmeye yönelik fikirler/uygulamalar, hata bildirme gibi icraatlarda bulundum. Pek birşey görememenin sebebi bazı fikirleri gizliden uygulamamız. Tamamen hayata geçtikten sonra sunuyoruz üyelere projeleri. Bazı fikirler hala yapım aşamasında.

Yorumunuz için teşekkürler, iyi forumlar dilerim, kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son zamanlarda çoğu kez yanlış karar vs. verdiğini, acele ettiğini düşünüyorum. Bir şeyi yapmadan önce 2 kez düşünüp öyle yapman seni daha da geliştirecek ve olgun kılacaktır. AR-GE 'nin araştırma kısmı değil de geliştirme kısmını yapıyorsun gibime geliyor benim :) Daha yaşın küçük, ilerleme potansiyelin var. Başarılar dilerim yolculuğunda Arda.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkini değil kafanı kullansan potansiyelini ortaya çıkarabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fazla mesaj atıyorsun. Boş yazılar yazıyorsun. Yetkini kullanmak için her şeyi yapıyorsun. Her şeyin üstüne atlıyorsun. Gereksiz şekilde resmisin ve bu seni insanlardan itiyor. Forumda saygı görmek istiyorsan ofansif ve taraflı yorum atmamalısın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fazla hevesli ve bir şeyler başarmaya çalışan birisin, fakat bu fazla hevesin bazı zamanlarda heyecana dönüşüyor ve bunun kurbanı oluyorsun, daha sakin ve kendini geliştirme yönlü çalışırsan daha iyi işler başaracağına eminim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunun sebebi çok genç olman. Öyle bir zamandır ki aslında, hayatın çok az olan güzel kısımlarından birisi. Bu zamanlarda hep elinden tutacak birileri olmalı. Kendini geliştirmek ayrı konu. Hayatın her kısmında abilerin olması lazım. Bu dönemde yardımcı olacak kişiler bana bu şekilde oldu. Çok iyi adamlar tanıdım, çok güzel işler yaptık. Dahada olgunlaştık veya o yolda yürüyoruz. Tabi önce "İNSAN" olmakta gerekli.

Velhasıl, ben iyi işler yapacağını dahada olgunlaşacağını düşünüyorum. Burası için değil hayat adına. daha da olgunlaş, resmi ol... İleride olman gerekecek çünkü. İnşallah daha yararlı ve yapıcı bir konuşma olmuştur. Kolay gelsin.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2018 Saat: 00:31)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunun sebebi çok genç olman. Öyle bir zamandır ki aslında, hayatın çok az olan güzel kısımlarından birisi. Bu zamanlarda hep elinden tutacak birileri olmalı. Kendini geliştirmek ayrı konu. Hayatın her kısmında abilerin olması lazım. Bu dönemde yardımcı olacak kişiler bana bu şekilde oldu. Çok iyi adamlar tanıdım, çok güzel işler yaptık. Dahada olgunlaştık veya o yolda yürüyoruz. Tabi önce "İNSAN" olmakta gerekli.

Velhasıl, ben iyi işler yapacağını dahada olgunlaşacağını düşünüyorum. Burası için değil hayat adına. daha da olgunlaş, resmi ol... İleride olman gerekecek çünkü. İnşallah daha yararlı ve yapıcı bir konuşma olmuştur. Kolay gelsin.

Eyvallah, çok teşekkürler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping