Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keremarslan *yeni film teması çizimi
6206incin660229.png

Kod:
http://www.imgim.com/6206incin660229.png

önerin varsa yazabilirsin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
En çok izlenenler 4 tane olupta, yorumlananların 3 tane olması baya sinir etti :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
4 veya 3 değil çizimde de görünüyor kaydırabilirsin :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2018 Saat: 12:06)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 4 veya 3 değil çizimde de görünüyor kaydırabilirsin :D

Hocam, arkadaş "Görünümde kötü duruyor." demek istemiş. Bence de görünüş açısından biraz kötü durmuş. Günün Filmi kısmını alıp En çok izlenenler kısmını daraltıp sağına koysanız daha hoş olabilir.
5bo0ov6.png
React.js  Next.js • Tailwind CSS

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
ellerine sağlık dostum <3
vov.
PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım olarak şık, standart fakat arkaplanı beğenemedim keremarslan yazısının dışından gördüğüm kadarıyla..
PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2018 Saat: 12:56)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2018 Saat: 12:06)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 4 veya 3 değil çizimde de görünüyor kaydırabilirsin :D

Hocam, arkadaş "Görünümde kötü duruyor." demek istemiş. Bence de görünüş açısından biraz kötü durmuş. Günün Filmi kısmını alıp En çok izlenenler kısmını daraltıp sağına koysanız daha hoş olabilir.

anladım teşekkür ettim :)
(09-09-2018 Saat: 13:18)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ellerine sağlık dostum <3

ben teşekkür ederim canım benim <3
(09-09-2018 Saat: 14:20)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım olarak şık, standart fakat arkaplanı beğenemedim keremarslan yazısının dışından gördüğüm kadarıyla..

o yazısız ne yaparım ben yahu, arkaplan bayağı hoş. resmi bilerek bozdum alıntı olmasın diye
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gerek birden fazla multi hesapları gerekte, eski hesaplarının banlanma sebebi ile forumdan uzaklaştırılmıştır. Kolay gelsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping