Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Sitenize Özel PREMIUM Tema Yaptırın
MYBB FORUMUNUZA ÖZEL PREMİUM TEMA YAPTIRIN!
Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla

piyasa-min1.png

Kesinlikle pişman olmazsınız, beğenmediğiniz takdirde "PARA İADESİ" taahhüt ediyoruz.

PLATİNUM PAKETE ÖZEL AYRIYETEN MYBB'DE DAHA ÖNCE HİÇ KİMSENİN YAPMADIĞI İLKLERİ SİZİN SİTENİZ İÇİN YAPIYORUZ
Tıpkı WordPress'te olduğu gibi Temanız için Admin Panel Ayarları Ekliyoruz. Temanızı oradan istediğiniz gibi yönetebileceksiniz. Ve bunu SADECE BEN YAPIYORUM.

İletişim: Skype: live:kaanyilmaz.14
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fiyatlar fazla değil mi ? Mybb yabancı sitelerinde ilan verirsen kesin müşteri bulursun.

Hayırlı satışlar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
fazla değil hocam bu işin piyasasına göre fiyat belirliyorum. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben wordpress temasını bile bu fiyatlara yaptırmıyorum mybb temayı bu fiyata yaptırsam çalınmasın diye arşive alırım çok pahalı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pahalıdır doğru fakat bu işin piyasası böyle hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@majestik hocam allah aşkına piyasası böyle demeyin erdalmedet bile 150 tlye manustan bile daha güzellerini sunar sen minimum 200 diyon 100 tlye burada taş gibi forum temaları yaptırtırım ben siz hala piyasası diyorsunuz mybb fiyatlarının minimum olmasının sebebi çalınması kolay bir yapıya sahip vbulletin tema fiyatlarını mybb diye yutturmayın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@oneturkman Uğraştığım emeğin bilmem farkında mısınız? Bilip bilmeden konuşmamanızı ve ses tellerinize de bir ayar çekmenizi tavsiye ederim. Daha temalarımı bile görmeden ayıplıyorsunuz. Sesiniz çok çıkıyor. Kimi isterseniz ona yaptırın fakat başkasının ekmeğine taş koymayın sakın.

Dahası tek sayfalık daha responsive olmayan bir tasarımı bile firmalar 1250 liraya satıyor sizin haberiniz var mı? Eğer isterseniz link atayım kendiniz bakın görün.

Ve dahanında dahası erdal medet hoca ucuzdan veriyorsa ben ne yapayım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Piyasa böyle diye alıcı çok çıkacak değil. Piyasayı zaten alıcı belirler. Müşteri gelmedikçe fiyatta düşüş olacaktır. Yeteneğinizle orantılı ayrıca fiyatlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Piyasası böyle dediğin en yüksek paket 425 TL hocam, yani yaşlılık maaşı. Sadece 425 tl'de 1 aylık destek var? Bence onda süresiz diğerlerinde ise 1-2-3 vs. tarzı koyman gerek. Ben yaptığım da sattığım da tüm temalara sınırsız destek veririm. Ancak bu fiyatlara alıcı bulman biraz zor bu zamanda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@EmreKRMN Haklısınz hocam ama bu işler malumunuz böyle web işleri biraz pahalı oluyor ve bende emeğimin karşılığını almak istiyorum. Ve ayrıca sadece destek değil admin panel seçenekleri ve üzerine ekstra yan bir eklenti kodlanacağı için fiyat biraz yükseldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncelleme;

Konunuzu baltamak asla istemem fakat bir kaç noktaya parmak basmam gerekli.

1. Tüm paketleriniz de şunu yazdığınızı gördüm; Özel postbit, özel ... vesayire, hocam yanlış anlamayında "ÖZEL TEMA" diyorsan içindeki herşey özel olması lazım. Sen temanın anasayfasını özel yapıp diğer yerlerini default mu bırakıyorsun?

2. Duyuru bölümü yazmışsın afedersin ama "mybb duyuru bölümü" yazsan arama motoruna; 157.000 sonuç çıkıyor google'da? Bir kişi bunun içine girse hangi kodu hangi şablona koyacağını yazıyorlar zaten.

3. Eklenti uyumluluğu dediğin nedir?

4. Admin panel seçeneklerinden fotoğraf atabilir misin?

Afedersin ancak bu fiyatlara müşteri bulman %1000 olanaksız. Lütfen yanlış anlama, bu işlerde olduğum için yazıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam çok emek var bence en az fiyatı ikiye katlamanız lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1. Özel postbit , Özel profil alanı vs... tabi ki de herşeyi özel olacak fakat bunu ayriyeten belirtiyorum. Temanın seo optimizeli olması, ekstra hafifletilmiş olması gibi ek özellikleriyle fiyatını biraz çıkardım.
2. Duyuru, afiş bölümü vs... gibi şeyler tarafımca özel olarak kodlanacak yani javascript efektli vs... olacak.
3. Eklenti uyumluluğu, eklentilerin temayla uyumluluğunu sağlamak. Atıyorum profil yorumları eklentisini yükledi adam. Fakat bunun şablonu temayla uyumlu olmadığı için adamın profil sayfasında bozulmalar meydana gelecek. Veya teşekkür eklentisini yükledi. Teşekkür et butonuna basınca aşağı kısımda ki çıkan teşekkür kutusundaki kaymalar veya postbitte meydana gelen bozulmalar felan hep tarafımca ücretsizce temayla uyumluluğu sağlanacak.
4. Şuan atamam çünkü eklentisini kodlamakla meşgulüm. Temayla birlikte ayrıyeten eklentisini de kodluyorum.

Ayrıca hatırlatırım Raphael hoca zamanında benim fiyatlardan bile daha pahalıya kodluyordu bunu üstelik benim sunmadığım bazı hizmetlerle.

@EmreKRMN
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-05-2018 Saat: 15:55)Majestik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @oneturkman Uğraştığım emeğin bilmem farkında mısınız? Bilip bilmeden konuşmamanızı ve ses tellerinize de bir ayar çekmenizi tavsiye ederim. Daha temalarımı bile görmeden ayıplıyorsunuz. Sesiniz çok çıkıyor. Kimi isterseniz ona yaptırın fakat başkasının ekmeğine taş koymayın sakın.

Dahası tek sayfalık daha responsive olmayan bir tasarımı bile firmalar 1250 liraya satıyor sizin haberiniz var mı? Eğer isterseniz link atayım kendiniz bakın görün.

Ve dahanında dahası erdal medet hoca ucuzdan veriyorsa ben ne yapayım?

Fiyatlar olduğundan pahalı öncelikle yaptığınız temaları ekleyip sonradan fiyatları paylaşsaydınız keşke.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zamanın da şartlarına bakmak lazım, şuanda bu hizmetleri sunan çok kişiler var. Fiyat konusuna değinmek istemiyorum, herkes kendi emeğinin karşılığını belirlemekte yükümlüdür. Ben başarılar diliyorum. İnşallah istediğiniz yerlere gelirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fiyatlar çok pahalı mesela şöyle birşey yapılabilir.

Bronz paket
100TL
Altın paket
200TL
Platinum
350
Senin yaptığın fiyatla alıcı bulman zor olur fiyatlar çok pahalı zaten bence bu yöntemi dene.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş bu forumda mı sıkıntı var ben mi yanlışım anlamıyorum neden elin başka sitesinde 3-5 kişiyle görüşüyorum da burada habire eleştiri yağmuruna tutuluyorum? Kabahat bende ki bu forumda satıcı ilanı açtım zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle hayırlı satışlar. İlk olarak bu fiyatlar çok aşırı pahalıymış vs. yorumlar yaparak konunu baltalamayacağım. Fakat bu fiyatları hak etmesi için sizin de referansı olduğunuz siteler, sistemler olması gerek. Önceki yaptığınız temaları, eklentileri ve tek sayfa kodlamalarınızı da burada paylaşırsanız müşterilerinizin de kaygılarını azaltırsınız. Kolay gelsin :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Örnek çalışmalar hazırlıyorum şuanda zaten hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform