Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu forumda kullanıcı gizliliği yok
Bir web sitesi sahibinin bilmesi gereken en önemli şeylerden biri KULLANICI GİZLİLİĞİDİR.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=97228
Bu konuda gördüğünüz üzere admin yetkisini kullanıcıların gizlilik esası olmadan menfaatine kullanan kişiler vardır. Discordda ne yaşamışsanız bu d10u ilgilendirmez, ki siz kullanıcının ip adresini alıyorsunuz forum üzerinden. Bir mâhkeme kararı olmadan, tekil yani dinamik ip adreslerini emniyet birimleri bile olsa paylaşmaya hakkınız asla ve asla yoktur. En yakın zamanda Google'a ip adresi ve adres bilgileri çaldığınıza dair bildiride bulunup Google'da sıra kaybetmeniz için uğraşacağım. Burada kimsenin ip adresinizi menfaatinize, şikayet dosyalarınıza ( ddos hariç) kullanamazsınız. Atılan mesajlardan yazarı sorumludur diyorsunuz, ee siz bizim ip adreslerimizi maillerimizi korumanız lazımken ne bu? Ne saçma insanlarsınız. Gerçekten boşsunuz. Orda burda abilik taslayıp aslında içinizde 13 yaşında bir çocuksunuz. Şimdi der ki ben ip adresini buradan almadım. Buradan alman gerekmiyor. Bir web sitenden almışsın. Orda yapan burda da yapar. Yıkıklar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yorum yapacaktımda Linç yemek istemiyorum Krdşm.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tabii ki, foruma gelip sayfalarca küfür yazmak normal :), rezil olmaya devam etmeler.

TCK
Kod:
125. maddesine gereğince “Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.

Bu sebeplerden ötürü gerekli temaslardan sonunda, bütün bilgiler Emniyet mensuplarına teslim edilmiştir. Siz kafanızı rahat tutabilirsiniz .

@leojely
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle yapıcı eleştiride bulunmayı öğren ve pis ağızı bırak. O kadar uyarılara rağmen davranışta sıfır değişiklik. 10 kere bıraktım diyip diyip gelip hakaretlerde bulunman saçmalık. Yeni hesapla gelip ağlamaya devam edersen ban süresi uzayacak. 18 yaşına bastıysan şikayette bulunabilirsin. Şimdi mybb communitye yazalım neden milletin ipsini gösteriyorsun;D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Belki liderler varken bana düşmez ama,

Şuan bunu şikayet edersen senle dalga geçerler, shilfdelete wmaracı r10 turkmmo webtekno donanımhaber de ıp adresini kayıt altına alıyor. Haberin Olsun...
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
PGM
Teşekkür verenler:
(09-05-2018 Saat: 23:49)ErdemGün Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Belki liderler varken bana düşmez ama,

Şuan bunu şikayet edersen senle dalga geçerler, shilfdelete wmaracı r10 turkmmo webtekno donanımhaber de ıp adresini kayıt altına alıyor. Haberin Olsun...

Neden dalga geçecekler ki :?

Not: Konu kilitliymiş fark etmedim özür dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping